Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

"Трикутник смерті" на обличчі - чому ні в якому разі не можна чіпати його руками!

Багато хто з вас напевно вже чули про «трикутник смерті» на обличчі — вкрай чутливу до інфекції зону особи.Багато хто з вас напевно вже чули про «трикутник смерті» на обличчі — вкрай чутливу до інфекції зону обличчя. Але мало хто знає, що саме це таке і де вона знаходиться. Трикутник розташований у таких зонах обличчя: рот, ніс і носогубні складки. Саме в цій частині особи знаходиться найбільша кількість судин, у яких немає клапанів, передає Ukr.Media.
Трикутник смерті на обличчі
Просочилася через трикутник смерті інфекція потрапляє в головний мозок, а це в свою чергу може викликати різного виду ускладнення, і навіть смертельний результат. Дерматологи б'ють тривогу не дарма, так як не варто чіпати цю зону руками. Саме там знаходиться велика кількість бактерій, а люди навіть і не підозрюють про це. Існує три головні проблеми у цій зоні особи: фурункули, чорні крапки і волосся в носі. Давайте розглянемо кожну з них детальніше.
Фурункули
Причиною захворювання є закупорка сальної залози, яка в майбутньому запалюється. Скупчується під шкірою гній не виходить з-під шкірного покриву. Можна сміливо сказати, що фурункульоз є найнебезпечнішою дерматологічній проблемою, і з нею може зіткнутися кожен. Самостійне розкриття фурункула заборонено. Краще зверніться до лікаря. Часто будинку використовують компрес на ніч із застосуванням іхтіолової мазі. Вона (мазь) володіє властивістю витягування гною, а після даної процедури необхідно зробити спиртову обробку хворого ділянки.
Прищі і чорні крапки
В офіційній медицині чорні точки називають комедонами. Це та ж проблема з розряду закупорених сальних залоз, але являє собою не такі серйозні наслідки, як чиряки. Проблема полягає в тому, що під час видавлювання вся закупоренность не виходить наверх, а проникає в кров. Для поліпшеної очищення шкіри використовуйте так звані чорні маски або ж відвідувати салони краси, де фахівці очистять шкіру. Чорну маску можна приготувати вдома, використовуючи воду, желатин і активоване вугілля. Коли будете проводити цю процедуру, слід дотримуватися простого правила – шкіра обличчя повинна бути розпареного, а після закінчення, протріть шкіру тоніком для звуження пор.
Волосся в носі
Страшного в тому, що вони є — немає. Хоч це не виглядає естетично, але саме вони несуть в собі функцію очищення і служать повітряним фільтром. Лікарі не радять їх висмикувати або підрізати, адже ці процедури можуть викликати зараження. Користуйтеся тримером, який допоможе вам безпечно позбутися від волосся.
??
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів