Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У лікарні воскрес "диво-хлопчик" , якого розбирали на органи!

Убиті горем батьки прийняли нелегке рішення і підписали згоду на передачу органів померлого для трансплантації п'яти іншим неповнолітнім пацієнтам.

У лікарні воскрес "диво-хлопчик" , якого розбирали на органи!
Дивовижну історію про "диво-хлопчика" Трентоні Маккінлі з міста Мобіл, штат Алабама, розповів американський телеканал Fox 10, передає Ukr.Media.
Два місяці тому з 13-річним школярем стався нещасний випадок під час гри у дворі у приятеля. Мак сидів у невеликому трейлері, який тягнув піщаний всюдихід. Приятель, який був за кермом позашляховика, несподівано натиснув на гальма і трейлер перекинувся.
Трентон отримав важку травму голови: він вдарився головою об бетон, а зверху на нього ще й звалився важкий трейлер.
Дитину госпіталізували у стані клінічної смерті, що тривала 15 хвилин. Лікарі порадили батькам готуватися до гіршого. Хлопчика все ж таки вдалося витягнути з того світу, але він залишався в комі.
Медики були впевнені, що він ніколи не зможе відновитися. І казали, що, навіть якщо він прийде в себе, то залишиться у вегетативному стані і нікого не зможе дізнаватися. Час минав, а до Маккінлі все не поверталася свідомість.Зрештою лікарі констатували у Трентона смерть мозку.

Убиті горем батьки прийняли нелегке рішення і підписали згоду на передачу органів померлого для трансплантації п'яти іншим неповнолітнім пацієнтам.
"Я впевнена, що він би не вагався, якби йому сказали, що він може врятувати п'ять життів, пожертвувавши свої органи після смерті", – каже мати Трентона Дженніфер Рейндл.
Лікарі сказали батькам, що не будуть повертати Трентона до життя, коли його серце знову зупиниться. Вони підтримували серцебиття в його тілі за допомогою адреналіну і через кілька днів збиралися відключити його від систем штучного життєзабезпечення, щоб підготувати тіло до вилучення органів.
Однак на наступний день після того, як батьки підписали папери, хлопчик поворухнув рукою, потім ногою.
“Його очі, зазвичай блакитні, останні дні були чорними, а тут стали зеленими з невеликими білими цятками, що нагадують блискітки. Медики сказали, що, коли ти дивишся на Бога, пігмент змінюється. І мій малюк цілий день був у раю. Він – диво", – каже Дженніфер.
За день до того, як лікарі збиралися відключити його від штучно підтримували життя систем, у Маккінлі з'явилися ознаки мозкової активності. А незабаром він повністю прийшов в себе.
Трентон пережив три операції. У нього було кілька тріщин черепа, відмовили нирки. Він все ще відчуває біль кожен день. Але налаштований на позитив. Дитина вчиться знову ходити з допомогою ходунків і повністю відновив ясність мислення. Зараз він відновлюється вдома, готуючись до четвертої операції.
??




Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів