Ким ви були у попередньому житті?

Відносно до вашого знаку зодіаку, можна дізнатись про минуле перевтілення.
Ким ви були у попередньому житті?
Більшість з нас вірить, що ми перероджуємось 7 разів, і кожне народження значно відрізняється від попереднього. Ви коли-небудь могли подумати чи уявити, ким ви були в минулому житті? Слідуючи астрології і зодіакальним знакам, можна відслідкувати це. Ці дослідження висунуті астрологічними експертами. і засновані на вашому знаку зодіака.
Перевірте, ким ви були у попередньому житті:
Овен
У минулому житті ви контролювалися знаком Риб, а це значить, що у вас було багато обмежень, зобов'язань і обов'язків. Овни народжені, щоб бути лідерами. Раніше ви могли бути воїном або королем.
Телець
У минулому житті ви керувались знаком Овна, що означає, що у вас кипить вогняна енергія. Зараз ви наділені силою творчості, а от у минулому житті ви були чудовим командним гравцем.
Близнюки
Ваша творча натура походить із минулого життя. В минулому переродженні ви були близнюком відомої особистості, або ж близько співіснували з людиною, яка схожа на вас по натурі.
Рак

Ваш страх і почуття викривленої реальності, це те, що вам дісталось від знаку Близнюки. Можливо у минулому житті ви були тим, хто присвятив себе піклуванню про інших.
Лев
Оскільки Рак керував вашим минулим, ви любите виклики. Раніше ви були жорстоким, але чудовим лідером.
Діва
Ваше теперішнє життя основується на турботі про інших. Ваш знак відомий тим, що ви звертаєте багато уваги маленьким деталям. У минулому житті ви могли б бути науковцем або математиком.
Ваги
Будучи раніше Дівою, вам було складно досягти балансу у житті. Раніше ви могли бути письменником, поетом, або людиною, яка любить виражати свої емоції.
Скорпіон
Будучи Вагами у минулому житті, вам доводилось часто зосереджуватись на самому собі. Раніше ви були адвокатом або суддею, який справедливо відносився до людей навколо.
Стрілець
Ви керувалися знаком Скорпіона у минулому житті, тому піддавалися не розуму, а серцю. Раніше ви були тим, хто любить бути у центрі уваги.
Козеріг
Оскільки ви були підконтрольні знаку Стрілець, більшу частину життя ви проводили спостерігаючи за природою. Ви могли бути відомим археологом, або дослідником.
Водолій
Ви народжені керувати і бути ідентифікованими як особистість. У минулому житті, будучи під знаком Козерога, ви були сконцентровані на важкій праці, незалежності. Ви були відомим артистом.
Риби
У вас розвинуте сильне почуття інтуїції і те, що допомагає людям бачити майбутнє. Можливо у минулому житті ви були Нострадамусом, який передрікав багато подій майбутнього.??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду