Неймовірні речі, які робить зубна паста

Ви навіть уявити не могли, на що здатна звичайна зубна паста.
Неймовірні речі, які робить зубна паста
Зазвичай люди використовують зубну пасту тільки з однією ціллю - почистити зуби. Але зубна паста може вам знадобитися для багатьох інших речей, що показано у прикладах. Вона швидко висихає на відкритому повітрі і поглинає вологу з навколишнього середовища, інформує Ukr.Media.
Це також потужний засіб для видалення плям, і може використовуватись для чистки таких речей, яких ви навіть не уявляєте:
1. Очищення срібла
Коли срібло забруднюється, зовсім не обов'язково використовувати спеціальні засоби. Відкрийте двері в ванну, візьміть зубну пасту - і все. Видавіть її трішки на срібло, потріть, і воно засяє як нове.
2. Фари автомобіля

Не тільки металеві частини потрібно чистити. Хоча б інколи вам також потрібно приділяти увагу тому, щоб фари були чистими, ажде вони важливі для вашої безпеки. Для цього не підходить нічого краще, ніж зубна паста. Просто нанесіть її на спонжик і трішки потріть - бруд зникає майже на очах.
3. Старе піаніно
Якщо вам залишили у спадок старе піаніно з жовтими клавішами, ще й такими, що ви навіть не хочете їх торкатися чи бачити, то у вас більше не буде виправдань, щоб не грати на цьому інструменті. Просто очистьте клавіші зубною пастою.
4. Очищає бруд зі взуття
Для грязного пластику, синтетичних тканин і, особливо, взуття, зубна паста ідеально підходить, тому що ви можете позбутися плям на цих предметах.
5. Запотіли очки для плавання?
Протріть очки для плавання зубною пастою, і вони не тільки чудово очиститься, але й перестануть потіти.
Наступного разу, коли будете в супермаркеті, пропустіть поличку з безліччю продуктів для чистки, краще прихопити з собою більше зубної пасти. Саме головне, що вона не токсична, і може видалити забруднення з будь-якого предмету.??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду