Названо найкращий спосіб кинути курити


Найефективнішим способом позбутися нікотинової залежності виявилася грошова винагорода. Традиційні методи були не надто дієвими.
Американські вчені відзначили ефективність фінансової винагороди в боротьбі з курінням, пише New England Journal of Medicine.

Зазначається, що в дослідженні взяли участь близько шести тисяч осіб. Добровольців розділили на групи, пропонуючи кожній з них різні методи позбавлення шкідливої звички.Одних інформували про користь здорового способу життя, іншим пропонували використовувати нікотинові пластирі або електронні сигарети. 

Крім того, деяким учасникам запропонували фінансову винагороду. Тим, хто зможе утриматися від куріння протягом шести місяців, пообіцяли виплатити по 600 доларів. Як і очікувалося, учасники, яким пропонували гроші, показали найкращі результати. Кількість тих, хто кинув курити "традиційними" способами, склала від 0,5 до одного відсотка, в той час як зацікавлені учасники впоралися із завданням у кілька разів краще. На думку дослідників, це свідчить про неефективність поширених способів позбавлення нікотинової залежності. 

Вчені вважають, що подібний метод може стати в нагоді компаніям, що допомагають співробітникам позбавлятися шкідливих звичок. Зазначається, що фінансова винагорода може стати найдешевшим і найбільш ефективним способом.??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду