Кухонна техніка в «Ері Електроніки» – обирайте те, що потрібно, а не те, що є

Не важливо, чи є поряд з вами стаціонарний магазин, який в ньому пропонується асортимент. Навіть не критично, чи накопичили ви достатню суму на бажану покупку. Тепер ви знайомі з інтернет-магазином «Ера Електроніки», а тому ваші бажання – головний критерій вибору великої техніки для кухні.

В «Ері Електроніки» – найкращий каталог офіційно ввезеної кухонної техніки

Так, всі прилади завезені в Україну цілком офіційно і мають повну гарантію виробника. Це означає:

  • Ви придбаєте гарантовано якісний товар, а не якусь підробку.

  • Виробник потурбувався про сертифікацію та отримання дозвільних документів, передбачив налаштування і рекомендації відповідно технічних умов України (тиск газу, жорсткість води, напруга електричної мережі тощо).

  • Якщо виникнуть будь-які технічні проблеми, їх у найкоротший термін усунуть майстри авторизованих сервісних центрів.

При цьому «Ера Електроніки» пропонує вигідні ціни, бо співпрацює безпосередньо з офіційними представниками або прямими імпортерами. Додаткова можливість заощадити – знижки та накопичуваний дисконт. Кредити від трьох банків-партнерів допоможуть втілити ваші бажання в життя.

Щодо модельного ряду, інтернет-магазин продає всі популярні прилади:

  • будь-якого призначення – задля зберігання продуктів, приготування їжі, витяжки, посудомийні машини й навіть х’юмідори (холодильники для вина);

  • в широкому діапазоні цін – від дешевих виробів з мінімальними можливостями до супер технологій для вибагливих користувачів;

  • усіх можливих формфакторів – окремо встановлювана велика техніка для кухні, вбудовувані в меблі прилади, компактні і повнорозмірні агрегати.

  • https://era-elektroniki.com.ua/ua/kitchen/ - шукайте тут!

А на додаток – всі можливі дрібні кухонні помічники.

«Ера Електроніки» приділяє максимум уваги зручності своїх клієнтів

Аби пришвидшити пошук, в підкаталогах втілений докладний фільтр за основними параметрами. Обізнані продавці з великим досвідом допоможуть рекомендаціями і нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Після оформлення замовлення з вами якнайшвидше зв’яжеться працівник магазину. У робочий час очікування зворотного дзвінка займає не більше 15 хвилин.

Весь запропонований асортимент вже надійшов на склади, тож посилку відправлять впродовж 1-2 робочих днів.

Доставка великої побутової техніки для кухні – кур’єром або самостійний вивіз в Харкові, транспортними компаніями в інші міста України.

Кухня з новою технікою – це творчий простір, а не побутова рутина.Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду