13 речей, які «забирають» щастя

Напевно кожен з нас чув про те, що перш, ніж прийде щось нове, має піти щось старе.

І буває, що це «старе» отруює нам життя, а ми, не розуміючи того, тримаємося за нього мертвою хваткою. І яке ж блаженне полегшення ми відчуваємо, якщо все ж наважимося його відпустити. Життя змінюється, ми змінюємося, світ навколо змінюється!
13 речей, від яких слід позбутися. Перевірено — життя починає грати новими фарбами!
1. Звільніться від потреби завжди доводити свою правоту.Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, заподіюючи біль і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варто, передає Ukr.Media.
2. Відпустіть контроль.Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, людей і т. д. Чи то рідні та близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозволити їм бути такими, які вони є.
3. Відпустіть почуття провини.Звільніться від потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте чи не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя.
4. Зупиніть негативну розмову з собою.Як багато людей завдають шкоди собі, тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям керувати їхнім життям. Не вірте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви краще і здатні на більше, ніж вважаєте насправді.

5. Звільніться від постійної потреби скаржитись на безліч речей— людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити. Не ситуація викликає у вас ті чи інші почуття.
6. Відмовтеся від критики.Перестаньте критикувати людей, які відмінні від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.
7. Звільніться від потреби справити враження на інших.Перестаньте вдавати і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє Я.
8. Перестаньте чинити опір змінам.Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати наше життя і життя оточуючих на краще.
9. Не ставте ярлики.Перестаньте ставити ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.
10. Відпустіть минуле.Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж теперішнє і майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що теперішнє – це все, що у вас є.
11. Звільнитися від страхів.Страх – це всього лише ілюзія, що його не існує – ви його створили. Все це у вашому розумі. Змініть своє внутрішнє ставлення – і зовнішнє встане на свої місця.
12. Перестаньте виправдовуватися.Викрийте виправдання і відправте їх на пенсію. Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань.
13. Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей.Надто багато людей живуть життям, яке їм не належить, тільки щоб жити. Вони живуть своїм життям у відповідності з тим, що інші вважають кращим для них, вони роблять те, що від них очікують їх батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство. Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що вони втрачають контроль над своїм життям.
Вони забувають, що приносить їм щастя, чого вони хочуть насправді... і в кінцевому підсумку вони забувають про себе. У вас одне життя. Воно відбувається прямо тут і зараз. Живіть так, як хочете, слухайте свій внутрішній голос і не дозволяйте думкам інших людей відволікати вас від вашого шляху.??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду