Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі

Є ознаки, які допоможуть вам зрозуміти, можливо, ваша досвідчена душа приходить у цей світ вже не в перший раз.

7 ознак того, що це не перше ваше життя на Землі
Людині завжди цікаво зазирнути в майбутнє і минуле, пізнати закони світобудови і дізнатися, чи існує насправді реінкарнація. Є ознаки, які допоможуть вам зрозуміти, можливо, ваша досвідчена душа приходить у цей світ вже не в перший раз
Вічний спір езотериків і вчених про те, чи існує життя після смерті і можливо, що наша душа вічна і приходить в цей світ не один раз. Наука езотерика говорить про те, що є старі душі, які вже багато разів втілювалися в людському тілі, проходили безліч реінкарнацій, встигли побувати в різних іпостасях (бути воїном, вчителем, хліборобом і т. д.) і жити у різні часи. Переходячи з втілення до втілення душа «накопичує» досвід минулих життів, за цими ознаками можна визначити, що ваша душа не новачок в цьому світі і приходить в нього вже не вперше, передає Ukr.Media.
Ви вмієте відчувати людину наскрізь
Ви не раз помічали, що вмієте на інтуїтивному рівні відчувати, яка перед вами людина. Навіть недовго поговоривши з незнайомцем, ви можете прочитати його, як книгу і зрозуміти, що з себе представляє співрозмовник, представити його спосіб життя і вирішити для себе, чи можна йому довіряти. Ви тонко відчуваєте брехню і інтуїтивно знаєте, що в нього на думці насправді.
Ви цінуєте самотність
Ви не страждаєте від того, якщо доводиться довго залишатися наодинці, навіть навпаки, вам комфортніше в тиші і спокої, ви вмієте розуміти щастя самотності, а галасливі компанії стомлюють вас. Ви вмієте цінувати час і знаєте, чим корисним зайняти себе, наприклад, прочитати книгу та отримати нові знання набагато приємніше, ніж цілий день ходити по магазинах.

Вам чужа гординя
Ви не амбітна людина, вам не потрібні вершини і громадські визнання власного «Я», ви не любите бути в центрі уваги, а скоріше навпаки, віддаєте перевагу скромно сидіти осторонь. І це не тому, що вам нічого сказати і чим поділитися з оточуючими, просто у вас є розуміння того, що вам нема чого щось комусь доводити. Ви все знаєте про себе: що приносить вам радість, до чого прагне ваша душа, ви не прагнете розриватися у всі сторони для досягнення успіху і вам не потрібні оцінки і схвалення оточуючих.
Ви не образливі і з легкістю прощаєте чужі огріхи
Ви не образливі, так як розумієте, що образи притаманні людям зі слабкою психікою, «незміцнілим» душам, що образи несуть негативну енергетику і перш за все, позначаються на здоров'ї і самопочутті того, хто ображається. Звичайно, вам, як і кожній живій людині, властиве вираження емоцій, але ви вмієте зберігати спокій і впевненість і керувати власними емоціями, відпускаючи події в минуле.
Ви приймаєте світ і людей такими, якими вони є
Ви дозволяєте людям бути такими, як вони є, не пред'являєте до них претензій і не критикуєте за іншу віру, стиль одягу, думки, судження і т. д. Ви розумієте, що світ багатогранний і кожна людина може проявляти свою точку зору, нехай і зовсім відмінну від вашої.
Ви терплячі і вмієте чекати
Тільки давнім душам зрозумілий сенс приказки «Всьому свій час». Ви не квапите події, вмієте чекати, бо розумієте, що найкращий момент ще не настав.
У вас філософський погляд на життя
Ще з дитинства ви помічали, що вас вважають мудрим не по роках, деколи дорослі дивувалися вашому філософському відношенню до багатьох речей, вашого терпіння і мудрості, впевненості і чесному відношенні до життя і людей. Багато відчувають ваш внутрішній спокій і збалансованість і звертаються до вас за порадою, як до психолога, бо знають, що завжди отримають від вас зважену, чесну і справедливу раду, як вчинити в будь-якій ситуації.
??
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів