Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чоловік, який хоче бути з вами все життя, робить ці речі

Усі недоліки зникають, коли ми вчимося дивитися на себе очима іншої людини.


Любити і бути коханою - що може бути прекрасніше?! Життя грає яскравими фарбами, усі складнощі легко долаються, щастя і радість переповнюють. Вас люблять такою, яка ви є, незважаючи на ваші плюси і мінуси, ваші недоліки і складнощі характеру, інформує Ukr.Media.
І якщо партнер досі з вами, значить, вам теж слід цінувати його любов і відданість. Приведемо ознаки, які вказують, що вам пощастило зустріти не рядового чоловіка, а справжнісінького Ангела Хранителя, який любить вас.
1. Легко прощає і забуваєНіхто не застрахований від помилок, головне - уміти їх пережити і не займатися глибоким самоаналізом, доводячи себе до нервового зриву. І тільки любляча людина, не замислюючись, пробачить вас у будь-якій ситуації і змусить вас повірити, що ви означаєте для нього більше, ніж усі ваші промахи, разом узяті.
2. Уважний до деталейВам не потрібно пояснювати, що ви любите і що вас дратує, від чого ви млієте, а що дратує. Кохана людина все помічає сам і робить так, щоб ви почували себе комфортно у будь-якій ситуації. Якщо у вас є хобі, він підтримує і допомагає, а іноді і сам захоплюється цією справою. Удвох завжди веселіше!
3. Не намагається поміняти васЛюдина намагається міняти іншого, якщо немає задоволеності в стосунках і є недомовленість, неспівпадання по життєвих установках. Якщо ж ваш партнер усім задоволений, йому добре з вами і все влаштовує, то який сенс псувати стосунки? Він просто бачить у вас самі кращі риси.
4. Відсутній постійний контрольВам крупно повезло, якщо чоловік не запитує, скільки грошей ви витратили і куди, з ким пішли і коли повернетеся. Він цінує вашу свободу і розуміє, що іноді потрібно побути однією, мати особистий простір і особистий час. При цьому він мотивує вас на добрі справи. Виправдайте його довіру, діліться тим, що вважаєте потрібним.

5. Заспокоїть після важкого дняЯкщо робочий день не задався, виникли проблеми з клієнтами і ви прийшли додому втомлені, то люблячий чоловік з порогу не докучатиме питаннями. Він приготує вечерю, нагодує вас, наповнить ванну з улюбленим ароматом і почекає, поки ви самі захочете розповісти про все. А ще - обійме і притисне до себе. Така підтримка - найцінніша.
6. Не докоряє через відсутність роботиЯкщо ви не працюєте з якої-небудь причини, то оточення може почати докоряти вам в неробстві. І тільки люблячий чоловік підтримає вас морально і матеріально, та ще захистить від нападок рідних і знайомих. Йому важливіше, щоб удома зустрічала спокійна жінка, було чисто і затишно, готова смачна вечеря. А гроші він і сам запрацює.
7. Ваша вага не має значенняКоли хочеться дивитися в очі, не відриваючись, і насолоджуватися спілкуванням із спорідненою душею, то яка різниця, скільки цифр показують ваги?! Ваш партнер цінує сердечне відношення, яке неможливо визначити в грамах і кілограмах. Тому і повертається додому, знаходячи заспокоєння у ваших обіймах.
8. Неважливо, скільки вам роківСтогону про те, що з віком усі недоліки фігури, особи проявляються сильніше, нехай залишаться у минулому. Для люблячої людини є тільки справжній момент і його істинне відношення до вас. Зморшки він сприймає як досвід прожитих років, завдяки яким ви стали мудріше, тому любить ще сильніше.
9. Для нього не має значення, є макіяж або ніВаші переживання з приводу вдалого макіяжу розбиваються в ту мить, коли коханий бере ваше обличчя в руки і ніжно цілує в ніс, щоки, губи. І йому абсолютно все одно, наскільки вам вдалося приховати зморшки, затонувати веснянки або плями на обличчі. Просто довіртеся його щирим тихим словам: "Я люблю тебе".
10. Йому подобається ваша зачіскаЯкщо хтось сказав, що ваша зачіска виглядає неохайно, то відразу з'являється комплекс, і здається, що усі дивляться тільки на тебе і засуджують. Але варто вашому партнерові з нотками ніжності в голосі сказати, що ви виглядаєте прекрасно і зачіска супер, то ви згадуєте про вологе повітря або сильний вітер. Його очі дивляться з любов'ю - хіба можна їм не вірити?!
Усі недоліки зникають, коли ми вчимося дивитися на себе очима іншої людини, яка любить нас і бачить найпрекраснішими. І не мають значення зморшки, зайві сантиметри на талії, опухлі очі після сну. Любов все покриває. Цінуйте того, хто демонструє це щодня через свої вчинки.
??
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів