Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Позбавтесь негативної енергії та заздрощів у домі

3 простих трюки, котрі вам допоможуть.


Хоча ми добрі люди, поважаємо наших сусідів і дотримуємось норм суспільства, завжди будуть і погані думки і негативні наміри інших людей, щодо нас. І хоча ми можемо не вірити, вони впливають на нас день від дня. Щоб уникнути удару негативної енергії, що може знаходитись у нас вдома і на нас самих, ми можемо зробити декілька ефективних ритуалів чи практичних трюків, які приведуть у дім позитивну енергію, привернуть любов, щастя і радість у житті.
Ці ритуали можуть залежати від ступеню негативу, який існує в нашому домі. Нащастя вони всі нескладні, а матеріали можна придбати у будь-якій крамниці.
  • Ритуал з сіллю, оцтом і водою від поганих думок
Це один з більш вживаних трюків, коли йдеться про нейтралізацію темних енергій, що зазвичай акумулюються в домі. Візьміть скляну чашку, киньте дрібку морської солі усередину, зробіть коло із солі та оцту і у центр наливайте воду, поки не наповните чашку. Це потрібно поставити в центрі вашого дому, щоб чашка поглинала погані речі, включаючи думки і тримала подалі ваших ворогів.
  • Ритуал з квітами, щоб примножити удачу і почистити ауру
Цей метод потрібно використовувати, якщо ви впевнені, що у вас вдома є дійсно негативна енергія. Потрібно знайти вазу і поставити в неї 10 червоних і 10 білих гвоздик. Залишайте квіти у вазі і спостерігайте. Якщо червоні пов'януть скоріше, ніж білі, значить у вас вдома дійсно є негативні вібрації. Якщо вони в'януть одночасно, значить у вас баланс енергії. Коли зів'януть червоні квіти, заберіть їх з вази і залишите білі для того, щоб вони привертали добрі речі у ваш дім.
  • Метод зі свічками щоб почистити ауру і енергію в домі
Зазвичай люди використовують свічки для того, щоб побачити чи є щось погане у кімнатах чи взагалі в будинку. Для цього потрібна біла свічка. Поставте її у центр вашого дому, запаліть і залишіть на декілька годин. Якщо вона швидко згоріла, значить дійсно у вас вдома є погана енергія. Якщо ж повільно, то нема про що хвилюватися.???
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів