Місячне Затемнення в липні 2018 назавжди змінить ці 5 речей

Місячне Затемнення в липні 2018 року принесе кардинальні зміни в житті людей.Місячне Затемнення в липні 2018 року принесе кардинальні зміни в житті людей.
Затемнення Місяця відбудеться 27 липня 2018 року з 20:15 по 28 липня 2:28. Місяць буде знаходитися в цей період в Козерозі, а Сонце в Леві. І ось які речі назавжди зміняться після Місячного Затемнення в липні 2018 року:
Творча самореалізація
Місячне Затемнення торкнеться питань реалізації своїх талантів в роботі і в житті в цілому. Затемнення на осі Водолій — Лев відбувалися останні два роки, і багато людей вже стали на шлях реалізації себе. Тих же, хто так і не зважився на це, чекають великі зміни в житті. Доля може піднести сюрпризи, пов'язані з роботою і самовираженням. Кожна людина буде змушена задуматися про те, наскільки вірний шлях вона обрала, інформує Ukr.Media.
Оточення, однодумці
Місячне Затемнення в липні 2018 року торкнеться нашого оточення. Для того, щоб йти до своїх цілей, потрібні правильні люди поруч. Багатьох речей ми не в змозі домогтися самі. Для цього нам потрібні соратники і однодумці. У житті багатьох людей буде кардинально змінюватися оточення. Не виключені дуже важливі доленосні знайомства.

Бар'єри, життєві кордони
Місячне Затемнення підніме теми свободи і незалежності, індивідуальності і можливості бути собою. У житті багатьох людей будуть валитися бар'єри і минулі рамки, які заважали виражати свою індивідуальність. Люди відчують дух волі і бажання бути тільки собою. В емоціях багато будуть кидати ненависну роботу і йти з відносин. Але не варто приймати в період Затемнень поспішні рішення. Усі потрібні зміни Місячне Затемнення принесе у ваше життя саме.
Несправжні почуття
Багато відносин зживуть себе. І це стосується не тільки особистого життя, а й дружби і партнерства. У цей період багато людей зрозуміють, що не можуть більше грати, багато хто захоче піти легко і не обертаючись. Всі нещирі відносини будуть зруйновані. З легкістю і без оглядки тому багато людей залишать місця, в яких більше немає почуттів і правди. Важливо не рубати з плеча і не діяти зопалу. Можна наробити фатальних помилок. Слід зачекати закінчення періоду Коридору Затемнень і тільки після цього діяти.
Реальні проекти і фундамент для успіху
Цьому Затемненню передувало Сонячне Затемнення в Раку. Це означає, що проекти та справи, у яких є майбутнє, будуть розвиватися. А ті починання, які не мають шансу на успіх, просто вичерпають себе. Місячне Затемнення в липні 2018 покаже, що дійсно варте нашої уваги. І з цього моменту почнеться довгий і повний копіткої праці період побудови фундаменту. Місячне Затемнення не тільки покаже цілі, але і дасть можливість знайти нові, оригінальні, творчі і більш легкі методи для їх здійснення.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду