Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Facebook та Instagram з’явився лічильник часу


Розробники Facebook оголосили про нові інструменти, які повинні допомогти людям керувати своїм часом у Facebook і Instagram.
Нові інструменти включають панель повідомлень про активність і новий спосіб обмеження повідомлень, повідомляється в офіційному блозі Facebook.
“Ми розробили ці інструменти на основі співпраці і натхнення з боку провідних експертів і організацій в області психічного здоров’я, науковців, наших великих досліджень і відгуків від нашої спільноти. Ми хочемо, щоб люди, які витрачають час на Facebook і Instagram, були позитивними і надихаючими”, – підкреслив Девід Гінсберг, директор з досліджень в Facebook.
Функції називаються “Your time” on Facebook і “Your activity” для Instagram. Інтерактивна панель показує проведений час у вигляді діаграми.
 
На “панелі активності” користувачі зможуть побачити, скільки в середньому часу вони проводять в додатку на конкретному пристрої, і встановити щоденне нагадування, яке буде спрацьовувати при досягненні визначеного ліміту. Крім того, в розділі “налаштування”, “коли необхідно сконцентруватися”, можна буде на час відключити оповіщення.
Також в новому розділі можна налаштувати отримання всіх повідомлень від Facebook або Instagram, обмеживши їхню поява в Центрі повідомлень на термін до восьми годин.
“Ці інструменти дають людям більше контролю над часом, який вони проводять на наших платформах, а також сприяють розмовам між батьками і підлітками про звички онлайн, які краще підходять дітям”, – відзначили розробники.
Нова функція буде доступна 99% відсоткам користувачів протягом найближчих тижнів. 1% користувачів не отримають до неї доступу для порівняння результатів. Представники соцмереж також розповіли, що створили подібне рішення, незважаючи на ризик знизити призначену для користувача активність.

Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів