Кімнатні рослини, це не лише елемент декору, а й талісман, що приносить удачу

​Ці квіти принесуть у ваш дім кохання.
Кімнатні рослини, це не лише елемент декору, а й талісман, що приносить удачу
Більшість людей ставляться до кімнатних рослин як до предмету декору. У цій статті ми пропонуємо вам ознайомитися з рослинами, які зможуть зробити вас щасливими:
Фіалка
У будинку, де росте ця квітка, менше сваряться. Також багато хто вважає цю квітку символом вічного кохання, інформує Ukr.Media.
Мирт
Ця рослина допоможе зробити ваш шлюб вдалим, а в дорослу сім'ю принесе мир і щастя. У багатьох країнах ця рослина вважається вдалим подарунком молодятам.
Хойя (восковий плющ)
У деяких країнах такий різновид Хойі як Керрі дарують на 14 лютого як «валентинку». Найбільш сприятливо ця рослина впливає на сімейне щастя, якщо буде рости в спальні.
Кислиця (Оксалис)
Якщо вам необхідно знайти свою любов або зберегти сім'ю, неодмінно посадіть у будинку Кислицю.
Хлорофітум
У народі кажуть, що ця рослина приносить в сімейне життя спокій і щастя.
Калатея
Рослина невибаглива у догляді і символізує сімейне щастя.
Гібіскус або китайська троянда
Характеризується великими і красивими квітами. Ця рослина дуже любить тепло, але температура в приміщенні не повинна перевищувати 35 градусів.
Аихризон
Кімнатна квітка, яка виростає до 30 см. у висоту. У неї дуже цікаве листя, яке схоже своєю формою на серце. Ця рослина зробить будь-якого власника щасливим.
Спатіфіллум («жіноче щастя»)
Ростити її зовсім нескладно: головне - потрібно щодня обприскувати. Народні прикмети кажуть про те, що ця рослина допомагає незаміжнім дівчатам знайти свою другу половинку. Ті, хто вже хочуть завести дитину - мають всі шанси стати батьками, якщо це рослина буде у них вдома. Також у сім'ї завжди буде панувати атмосфера позитиву та добра.
Антуріум або «чоловіче щастя»
Ця квітка може рости в різному кольорі. Вона погано переносить прямі сонячні промені, також рослину необхідно часто обприскувати і підтримувати високий рівень вологості. Зате вона забезпечує успіх і щастя в любові.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду