Шлюб і любов: якими ви є у відносинах зважаючи на дату народження

​Ґрунтуючись на певних характеристиках, нумеролог може дати прогнози, коли йдеться про кохання і шлюб.

Хто я, коли одружуся (вийду заміж)? Буду я щасливий (-а) в любові? Чи ви є емоційним людиною, або ж любов і шлюб вас не особливо цікавлять? Відповіді на ці запитання можна знайти, просто глянувши на дату свого народження. Згідно нумерології, хоча кожна людина володіє різними характеристиками, але в цілому всі вони діляться на 9 основних типів. Ґрунтуючись на певних характеристиках, нумеролог може дати прогнози, коли йдеться про кохання і шлюб, інформує UkrMedia.
Знайдіть номер, відповідний вашій даті народження, і дізнайтеся, що він розповість про лінії любові і шлюбу.
Номер 1
(Якщо ваша дата народження 1, 10, 19 або 28 числа будь-якого місяця):
Це більше практичні, ніж емоційні, люди. В любові, швидше за все, віддані і вірні. Нерідко становлять пару зі своїм коханням дитинства. Вони досить лояльні, однак їм нелегко ужитися з кимось, хто їм не відповідає взаємно. Побудувати любов з першим зустрічним - це точно не про них.
Номер 2
(Якщо ваша дата народження 2, 11, 20 або 29 числа будь-якого місяця):
Чутливі і примхливі, ці люди мають сильний психічний, емоційний зв'язок з коханою людиною. Якщо вони прив'язуються до когось, то це, як правило, надовго. В основному вони прислухаються тільки до власної інтуїції і йдуть за покликом свого серця.
Номер 3
(Якщо ваша дата народження 3, 12, 21 чи 30 числа будь-якого місяця):
Люди з цим номером, як правило, зовсім не романтичні натури. Вони практичні і дуже амбітні. Для них кар'єра важливіша любові і шлюбу. І якщо їм доведеться вибирати між сім'єю і кар'єрою, вони завжди віддадуть перевагу останньому.
Номер 4
(Якщо ваша дата народження 4, 13, 22 або 31 числа будь-якого місяця):
Люди з номером 4 не дуже романтичні натури. І навіть деколи, якщо здаються досить велелюбними, насправді, це не так. Ці люди, безумовно, не з тих, кого можна назвати кокетками; як правило, вони дуже лояльні і терплячі по відношенню до своїх партнерів.
Номер 5
(Якщо ваша дата народження 5, 14 або 23 числа будь-якого місяця):
Ці люди прискіпливі, тому не дивно, якщо у них було багато стосунків до шлюбу. У любові вони універсальні. Нерідко вони швидко починають нудьгувати у відносинах. Їм завжди потрібен драйв, а також пробувати щось новеньке.
Номер 6
(Якщо ваша дата народження 6, 15 або 24 числа будь-якого місяця):
Оскільки шість - це число Венери, люди з номером 6 чарівні за своєю природою. Навколишні притягаються до них, немов магнітом. Вони дуже емоційні натури і воліють психічний зв'язок, а не фізичну сумісність.
Номер 7
(Якщо ваша дата народження 7, 16 або 25 числа будь-якого місяця):
Мрійлива й задумлива постать, але це не означає, що людина з числом 7 холодна і неприступна. Коли справа доходить до любові і шлюбу, ці люди романтичні і вірні своєму партнеру. Комунікація для них - це ключ до того, щоб поліпшити відносини.
Номер 8
(Якщо ваша дата народження 8, 17 або 26 числа будь-якого місяця):
Люди з цим номером є найбільш терплячими і лояльними. Вони не зовсім практичні, і більше слідують за своїм серцем, якщо прив'язуються до когось, то всією душею.
Номер 9
(Якщо ваша дата народження 9, 18 або 27 числа будь-якого місяця):
Люди з числом 9, як правило, дуже емоційні натури Проте, число 9 має також і сексуальний підтекст. Таким чином, сексуальна сумісність для людей з числом 9 набагато важливіша, ніж психологічний зв'язок з партнером.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду