Повня 21 березня: заборони і рекомендації

​Повий Місяць – період внутрішньої нестабільності, коли емоції людини можуть стати її найгіршим ворогом.

Повний Місяць у березні 2019 несе в собі чимало негативних аспектів. До них варто підготуватися заздалегідь, хоча б морально, інформує Ukr.Media.
Почнемо з того, що повний Місяць - це взагалі період внутрішньої нестабільності, коли емоції людини можуть стати її найгіршим ворогом. Повний Місяць загрожує швидкою втратою сил, страждає і імунітет. Люди найчастіше скаржаться на безсоння, нервову і емоційна збудливість, конфліктність.
"У цей час можуть бути самогубства, смерті і кармічні події (розставання з коханими людьми, наприклад). Тобто це розв'язка своєрідна", - розповів медіум Максим Гордєєв.
Повний Місяць у березні 2019: коли
Повний місяць відбудеться 21 березня о 3:43 ночі за київським часом.
За місячним календарем нас чекає перехід з 15 на 16 місячну добу.
Під час повного Місяця в березні 2019 Місяць знаходиться в Терезах. І це загрожує низкою астрологічних і емоційних неприємностей.
В чому особливість повні 21 березня
Це перший весняний повний місяць, який відразу після дня весняного рівнодення 2019. І те, що день проходить в Терезах - не дуже добре.
Вважається, що в період повні варто більше довіряти своїй інтуїції. Проте Терези можуть схилити людину до прийняття рішень, заснованих виключно на почуттях і емоціях, що в корені неправильно. Рішення, прийняті 21 березня, можуть легко завести людину в глухий кут.
Любовний гороскоп на 21 березня також не обіцяє нічого хорошого: повний Місяць загострить в людях егоїзм, мстивість і образливість. Звідси - непорозуміння і дрібні, але неприємні конфлікти і сварки вдома та в колі друзів.
Повня 21 березня 2019 - день парадоксів і різкої зміни планів. Варто заздалегідь налаштуватися на подібний сценарій і трохи поплисти за течією, економлячи сили і нерви (причому не тільки собі, але й оточуючим).
Повня: що не можна робити
У цей день не можна:
  • хитрувати і обманювати;
  • давати непродумані обіцянки;
  • з'ясовувати стосунки з коханою людиною;
  • ділитися своїми планами з оточуючими;
  • перекладати на когось відповідальність.
Медіум радить проводити цей період з улюбленими людьми, сім'єю, які підживлюють позитивними емоціями і силами: "Проведіть цю добу з людьми, які вас люблять, цінують. Таким чином ви зміцните свій енергетичний захист".
Також повня відмінно підходить для очисних ритуалів і змов на здоров'я, зміцнення сім'ї і т. п. зокрема, можна прийняти ванну протягом 10-15 хвилин.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду