Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чому не можна сидіти на куті столу та інші прикмети про кути

​Як кути в домі на нас впливають?

Кути в домі володіють містичними властивостями: так вважали наші предки. І навіть у наш час незаміжні дівчата бояться обідати на розі столу, а дитина в якості покарання за провину відправляється батьками в кут. Як кути в домі на нас впливають?
Так, кути в домі бувають різними. Залежно від цього, вони володіють різними енергетичними властивостями. Гострі кути несуть сильний потік негативної енергії і можуть пригнічувати людину, приводячи до поганого самопочуття і відчуття безпорадності. Внутрішні кути забирають у нас негативну енергетику, інформує Ukr.Media.
Наприклад, якщо дитина вередує, то її можна поставити ненадовго в кут, щоб він увібрав в себе всі її негативні емоції. А якщо ви повернулися додому в дуже поганому настрої і переповненими негативних емоцій, то також постійте трохи в такому куточку, щоб позбавитися від негативу.
На розі не можна приймати їжу, так як вважається, що негативна енергія кута буде поглинати сили людини і це негативно позначиться на її життєвій удачі, долі та здоров'ї.
«Червоний» і «чорний» кут
Наші предки виділяли в своєму житлі « червоний » і « чорний » кути.
«Червоний» кут знаходиться праворуч від вхідних дверей і в цьому місці було прийнято розташовувати ікони, яким слід помолитися при вході в будинок, і обідній стіл, щоб у домі завжди був достаток. Якщо в будинок заходили гості і вони були бажаними і почесними, то їх запрошували за стіл ближче до «червоного» кута.
Наші предки вірили: якщо в будинку помер чоловік, то його душа ще живе в домі саме в «червоному» куті протягом сорока днів після його кончини. Тому в цей час при прийнятті їжі для душі покійного також на стіл клали комплект столових приладів.

Щоб принести в дім щастя, радість і благополуччя, після збору врожаю в будинок приносили перший і останній сніп і розміщували його саме в «червоному» куті.
«Чорний» кут розташований праворуч від вхідних дверей. За переказами, в «чорному» кутку живе домовик. Його потрібно годувати і задобрювати: для цього наші предки в цьому куті на виступ висотою 25 — 30 см ставили різні солодощі, щоб задобрити домовичка. Також там розміщували віник, щоб він вимітав нечисту силу з дому.​


Читайте найцікавіші та найактуальніші новини Тячівщини також на нашому каналі у Телеграмі та ІнстаграміЗагрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів