Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Привид не на жарт перелякав нічного охоронця: все потрапило на камеру (ВІДЕО)


Цей випадок стався з охоронцем у Місті Маніла Філіппін, причому сам свідок аномалії настільки впевнений у тому, що на камеру спостереження в гаражі потрапило щось паранормальне, що, не дивлячись на страх здатися божевільним, все одно виклав ролик до соцмереж. І при цьому намагався залишитися анонімом. Справа в тому, як зізнається цей чоловік, він вже піддався глузуванням з боку колег по роботі, які вважають, що камера просто дала збій або по об’єктиву проповзла якась комаха, пише Знай.юа.
До речі, багато користувачів мереж думають так само. Але сам охоронець заявляє, що все було зовсім інакше. По-перше, пише він, в тій області паркування, де це сталося, немає освітлення, яке могло б, як здається деяким, давати відображення. По-друге, коли ця «світле пляма» з’явилася біля дверей гаража, чоловік відчув незрозумілий холод і недобре передчуття, яке вже точно не може бути викликано комахою або віддзеркаленням світла.
Звичайно, трохи пізніше він вивчив це місце, але нічого не знайшов, тим не менш, охоронець впевнений, що це було якесь аномальне явище, а не збій у роботі техніки і не його особисті клюки.
“Мені навіть трохи страшно тепер залишатися на чергуванні по ночах, хоча і кинути цю роботу я не можу, тому що вона в усьому, в тому числі і в матеріальному плані, мене влаштовує. Доведеться якось звикнутися з думкою, що у нас в гаражі водиться якась нечисть”, – пише він.
Його колеги, напевно, марно жартують над товаришем, але вони вважають, що цей охоронець просто занадто емоційний і довірливий.


Читайте найцікавіші та найактуальніші новини Тячівщини також на нашому каналі у Телеграмі та ІнстаграміЗагрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів