Ці 8 ознак натякають, що в організмі є нестача магнію

​Для цього стану характерні певні симптоми.

Доросла людина потребує 300-420 мг магнію на день для підтримки психологічного та фізичного здоров'я. Але сьогодні вчені спостерігають дефіцит магнію у 3 з 4 дорослих жителів планети!
Дефіцит магнію зазвичай зустрічається у людей, які їдять багато білка, напівфабрикатів і фабричних харчових продуктів. Ці продукти не містять всіх поживних речовин, необхідних організму, а крім того, сповнені хімічних добавок, які можуть погано впливати на здоров'я, інформує Ukr.Media.
Магній необхідний для:
  • регуляції рівня холестерину в організмі;
  • створення і ремонту ланцюжків ДНК і РНК;
  • вироблення глутатіону та інших антиоксидантів, білків і ферментів;
  • розщеплення жирів.
Ось небезпечні ознаки дефіциту магнію:
Сильний головний біль
Хронічна нестача корисних речовин викликає сильний головний біль. Залежно від локалізації вогнища болю можна зрозуміти, яких саме вітамінів бракує організму — А, В, С або D.
Характерна ознака дефіциту мікроелементів — локалізація мігрені тільки в одній частині голови.
Якщо рівень магнію низький, то кровоносні судини мозку швидко розширюються і звужуються, що і викликає неприємні відчуття. Надолуження його нестачі нормалізує роботу судин та позбавляє головного болю.
Підвищений травматизм
Магній дуже важливий для нормального функціонування всієї скелетно-м'язової системи. Одна з головних ознак нестачі магнію — остеопороз. А люди з остеопорозом частіше отримують травми і мають більш слабкі м'язи, ніж інші. А все тому, що магній — одна з головних цеглинок у будові м'язів, поряд з білками. У такій ситуації варто приймати добавки кальцію і магнію.
М'язові судоми і спазми
М'язові судоми і спазми можуть бути дуже болючими. Якщо вони повторюються часто, то це одна з головних ознак нестачі магнію. Позбутися їх допоможе не тільки заповнення цього елементу, але також комплекс вітамінів B, E і D.
Щоб перевірити рівень вмісту цих мікроелементів в організмі, зверніться до лікаря. А для швидкого зняття м'язової напруги помасажуйте хворобливу зону круговими рухами.
Гіпертонія та серцеві хвороби
У дослідженні, опублікованому в журналі American Journal of Hypertension, був проведений експеримент, в якому був проаналізований зв'язок між рівнем артеріального тиску і рівнем споживання магнію. Результати показали, що люди із нормальним артеріальним тиском мали найвищий рівень магнію. І навпаки: у людей з низьким рівнем магнію був високий кров'яний тиск.
Фахівці стверджують, що вживання продуктів, багатих на магній, (приблизно 100 мг на день) знижує ризик розвитку інсульту на 8%.
Підвищений цукор у крові
Дефіцит магнію часто призводить до підвищення рівня цукру в крові і навіть до розвитку діабету. В результаті людина постійно відчуває себе втомленою, скільки б вона не їла. Якщо у вас хронічна втома і ви підозрюєте, що вона має адреналіновий характер, це вірна ознака нестачі магнію.
Магній також відповідає за нормальне всмоктування глюкози та нормалізацію рівня цукру у крові. Дефіцит магнію призводить до аномально високого рівня цукру у крові та інсулінової резистентності.
Безсоння
Дефіцит магнію нерідко викликає безсоння. Ця речовина відповідає за здатність мозку розслаблятися і спокійно засинати. Якщо магнію бракує, то функція релаксації організму дає збій.
Заважають нормальному засинанню і вищезгадані судоми в ногах. У медицині це називається "синдром неспокійних ніг". Під час засинання і під час сну нижні кінцівки тремтять, через що якість сну помітно страждає.
Тривожність і депресія
Відсутність магнію також впливає на центральну нервову систему. Симптоми можуть бути дуже серйозними. Занепокоєння, панічні атаки, нервування і збуджена поведінка кажуть про дефіцит магнію. Відсутність магнію в організмі також впливає на периферичну нервову систему. Часом це призводить до оніміння рук і ніг.
Сильний біль у м'язах
Крім судом, м'язовий біль (фіброміалгія) теж може бути ознакою нестачі магнію. Спробуйте кілька днів приймати магній і подивіться, чи мине біль. Якщо так, то фіброміалгія була викликана дефіцитом магнію.
Крім вищезазначених ознак, дефіцит магнію часто викликає запори і порушення роботи кишківника.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду