Втрутяться вищі сили: астролог назвав три знаки Зодіаку, які подолають кризу


Гороскоп 2019 підкаже, для кого з дванадцяти знаків Зодіаку вищі сили приготували сюрприз у вигляді потужної підтримки. Знаменитий астролог Павло Глоба виділив три знака Зодіаку, яким варто довіритися планет – вони направлять їх на вірний шлях.

Тельці

У Тельців може виникнути непорозуміння з близькими, яке загрожує перерости в серйозний конфлікт. Астролог радить цим упертюхам бути стриманішим і терплячішими. Вищі сили допоможуть Тельцям впоратися з цією кризою, після чого гармонія в родині буде відновлена. А позитивна атмосфера в оточенні Тельця допоможе налаштуватися на потрібний лад і вийти з кризових ситуацій. Всесвіт буде у всьому їм допомагати і оберігати.

Терези

У вересні відбудеться низка значущих явищ. Саме через них у життя Терезів можуть статися різного роду неприємності. Зірки застерігають представників цього сузір’я про те, що необхідно діяти і говорити більш акуратно. Самим оптимальним варіантом було б заздалегідь прораховувати можливі наслідки скоєних дій. Допомога Всесвіту прийде в самий потрібний момент, щоб впоратися з навалившимся тягарем.

Водолій

Зірки не рекомендують Водоліям вирушати в далекі поїздки, оскільки через них можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Як підсумок наслідки можуть бути серйозними. Крім того, можливий конфлікт з керівництвом. Але Всесвіт допоможе Водоліям впоратися з труднощами, потрібно лише правильно розпізнати знаки долі.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду