Чому не можна переносити застуду на ногах

Чому не можна переносити застуду на ногах

Лікарі постійно наголошують на тому, що під час хвороби не можна вести активний спосіб життя. Проте, на жаль, у сучасному середовищі ця установка часто ігнорується.

Перенесення хвороби "на ногах" може викликати ускладнення на серце, а саме – міокардит, повідомляє кардіологиня Віра Горбачова.

Міокардит – це запалення серцевого м'яза.

Міокардит буває:

гострий
підгострий
хронічний;
локалізований
дифузний.
Гострий міокардит може пройти сам, або перейти у дилатаційну кардіоміопатію (захворювання міокарду).

Міокардит може проявлятися по-різному: від відсутності симптомів до дуже важких, які супроводжуються руйнуванням міокарда вірусами та імунними клітинами, аритмією і кардіогенним шоком. Також ця хвороба може викликати ряд інфекційних агентів: від вірусів і бактерій до грибкової інфекції.

Вірусні захворювання найпоширеніша причина виникнення міокардиту, а найбільше: ентеровірус, парвовірус В19, аденовірус, вірус грипу А, вірус герпесу, Епштейн-Барр, цитомегаловірус, гепатит С і ВІЛ.

Діагностувати та лікувати міокардит дуже складно.

Міокардит – перші симптоми:

Болі в ділянці серця;
Задишка;
Підвищена температура тіла;
Слабкість;
Стомлюваність;
Тому якщо захворіли – намагайтеся берегти себе. Не посилюйте інфекційно-запальний процес та дотримуйтеся постільного режиму.

Найкращою профілактикою вірусних інфекцій є банальне дотримання здорової пропорції праці, відпочинку та сну. Також, якщо є нестача вітаміну ДЗ, можна пройти курс.

Окрім того, бажано вакцинуватися трьох- або чотирьох валентною вакциною від грипу, яка рекомендована МОЗ України.

Джерело ​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду