Самотньому мільйонерові потрібні гості для компанії

Самотній німецький мільйонер шукає людей, охочих поселитися на його землеволодінні в Новій Зеландії. Єдина незручність — значна віддаленість від найближчого міста.

70-річний підприємець Карл Райпен, котрий нажив статки на баночній каві з льодом, дав оголошення в новозеландській газеті. Написав, що потрібні 10 чоловік, які складуть йому компанію на віддаленій фермі. За його словами, він хоче розділити з ними життя в цьому «раю». Підходять і чоловіки, і жінки, проте вони не повинні бути старшими за 70 років, повідомляє видання New Zealand Herald.

Гості мільйонера житимуть в окремих будинках, розрахованих на дві людини. Вони зможуть насолоджуватися прогулянками, ловити рибу, ходити за покупками, кататися на каяку, плавати та спостерігати за птахами й іншими тваринами. Якщо в них є коні, їх можна взяти із собою.

К.Райпен придбав 223 га на березі Тасманового моря у 2000 році. Тепер вартість землеволодіння оцінюється в 5,6 млнновозеландських доларів (близько 86 млн грн.). Ферма розташована на значній відстані від населених пунктів. Автомобільна поїздка до найближчого міста займає близько півтори години.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду