Як собаки відчувають поганих людей

Ці тварини дуже чутливі до людської поведінки. Однак у них відсутні упередження, вони не запам'ятовують старі вчинки людей і живуть моментом. Собаки чудово розуміють жести і емоції людини, навіть ті, які проявляються на несвідомому рівні. Наукові співробітники з Університету Кіото в Японії провели дослідження, де взяли участь 34 собаки. У підсумку виявилося, що чотириногі ніколи не будуть вірити тому, хто їм збрехав один раз, а також відчувають, надійна людина чи ні. До речі, розпізнати хорошу і погану людину собакам допомагає їх особистий досвід, інформує Ukr.Media.
Зокрема, якщо вихованця один раз обдурили, заманивши порожнім контейнером з їжею, то наступного разу він не підійде до господаря. Собаки відчувають емоційний стан людини, а ще у них розвинене шосте почуття, тому навряд чи вихованець підпустить до господаря того, хто був викритий в обмані або заподіяв біль.
Вихованці відчувають, коли людина бреше, оскільки в цей момент відбувається викид адреналіну. Вчені відзначають, що у собак дуже загострені інстинкти і вони пильні, тому безпомилково визначають небезпеку і реагують або лякаючись, або висловлюючи агресію своєю поведінкою.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду