Чому не можна святкувати День Народження раніше дати

Прикмету про те, що влаштовувати свято на честь іменинника раніше дати його народження не можна, чули всі. Зазвичай вечірки з приводу іменин переносять на вихідні, які слідують після дня народження. Звичайно, здорово, коли свято потрапляє в зручний час, і нічого не потрібно переносити, інформує Ukr.Media.
Але в житті трапляються різні ситуації. Незручно збирати родичів в робочий день, планується поїздка, у свій день хочеться побути наодинці — причини різні. Але одне правило: ніколи не запрошують гостей завчасно, тільки після дня народження.
В давнину вважали, що на день народження приходять не тільки живі родичі, але і душі покійних предків.
І якщо вони не потраплять на торжество з тієї причини, що його перенесли, то можуть сильно образитися. З цього слідує, що душі перестануть допомагати своїм непривітним нащадкам. Якщо ж свято перенесли на дату після дня народження, то гості, що прийшли з того світу, просто почекають, а от раніше навідатися вони не можуть. Щоб не псувати стосунки з предками-захисниками, зайвий раз не дратувати їх, наші предки не відзначали дні народження раніше покладеного терміну.
Крім того, вважається, що в день народження вищі сили обдаровують везінням і удачею іменинника.
Але якщо він починає «хитрувати» і намагається отримати подарунок двічі, то в помсту за це залишається взагалі без винагороди. Варто задуматися про це, перш ніж переносити дату взагалі.
Ще одна прикмета свідчить, що переносити дату небезпечно для життя. Кожен раз у свій день народження під час святкування душа очищається від негативу, який накопичився за рік.
Якщо ж свято відбудеться раніше, то негатив так і залишиться з іменинником на весь наступний рік. Якщо накопичувати з року в рік негативну енергію, то можуть виникнути хвороби та недуги.
Судячи по двом останнім повір'ями, дату свята краще не переносити й зовсім, щоб не накликати гнів вищих сил і не залишитися зі своїми бідами з минулого в майбутнє.
Всі щирі побажання, які вимовляють в день народження, Всесвіт зможе почути й виконати тільки в той день, коли людина прийшла в цей світ, тому що це дійсно її день.​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду