Масляна 2020 року: коли і як святкувати

У сучасному світі досі відзначають деякі свята, які справляли ще наші предки, і один з таких — Масляна, інформує Ukr.Media.
 У 2020 році Масляний тиждень випадає на період з 24 лютого по 1 березня. Звичайно, люди, які вважають себе православними, не повинні перетворювати цей час в гуляння. В народних традиціях Масляна нерідко супроводжується рясним розпиванням спиртного, язичницькими іграми та обрядами, обжерливістю. Все це розбещує душу і збиває зі шляху.
З іншого боку, жоден священник не заборонить в цей час їсти млинці, відвідувати близьких і веселитися. Від чого точно потрібно відмовитися, так це від грішних вчинків: зловживання алкоголем, переїдання, участі в язичницьких обрядах. Замість цього краще подякувати богу за мирне життя, за право бути щасливими, за Великий піст і Великдень.

Також за традицією на Сирну седмицю заведено провідати рідних: запрошення на млинці вважається слушним приводом налагодити зіпсовані відносини з родичами та друзями. Дуже важливо пом'янути покійних і поділитися їжею з нужденними.
Зрозуміло, до всіх язичницьких свят церква ставиться як до пережитків минулого. Віруючій людині відомо, що Бог не вимагає жертв і дивних обрядів, Він вимагає від нас тільки чисті думки і світлу душу, і це — найважливіше. Бережіть себеКоментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду