Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Під будівлю Тячівської РДА зносять шини, погрожують підпалити

На Тячівщині люди погрожують місцевій владі протестом
Це фото було зроблено близько 13:30 одним із працівників Тячівської РДА, який передав її нашій редакції на правах анонімності.

До 3-х десятків чоловіків, переважно з числа місцевих, але також мешканців інших регіонів Закарпаття, домагаються скликання позачергової сесії Тячівської районної ради.

Сьогодні ця група осіб побувала у приймальні голови райради Тячівського району Івана Фабриція з вимогою не просто скликати засідання, а й поставити на голосування проект рішення про недовіру чинному президенту України Петру Порошенку. Інакше, пригрозили чоловіки, будуть горіти шини під будівлею.

Чому саме це рішення і чому його має ухвалювати саме Тячівська районна рада – не зрозуміло.

Зауважимо, що події сьогоднішнього дня стали наслідком вчорашнього інциденту під час вшанування Небесної Сотні, коли один з місцевих Володимир Малько виступив з критикою на адресу керівництва району та жбурнув у них вінок з квітами, які ті поклали до монументу Небесній Сотні із звинуваченнями, що вони піаряться на крові.

Джерело 
Загрузка...

Коментарі

Шутки в сторону! --- Я думаю, что это — серьёзная ошибка. кавказская музыка слушать онлайн бесплатно все песни, каспийский груз ты меня не лечи ремикс и песенка паровозика томаса смотреть и слушать песня alekseev
15 березня 2018 22:37
Поздравляю, какие слова..., замечательная мысль --- По моему мнению Вы не правы. Давайте обсудим. список микрозаймов, быстрые микрозаймы а также микрозаймы онлайн займер микрозайм
16 березня 2018 01:24
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів