Делегація з Тячева з офіційним візитом побувала у чеському містечку Наход


Минулого тижня, у рамках співпраці Закарпаття із Краловоградецьким краєм (Чехія), делегація з міста Тячів з офіційним візитом відвідала містечко Наход.

Нагадаємо, керівники цих міст Тячів (Україна) та Наход (Чехія) мають намір цьогоріч підписати угоду про співпрацю, яка розширить партнерство двох громад у туристичній та культурній галузях.

Офіційний візит до Краловоградецького краю (Чеська республіка) здійснили: Тячівський міський голова Іван Ковач, депутат Закарпатської облради Петро Голубка, член активу міста Владислав Братюк. Зустріч відбулася у містечку Наход, де візитерів гостинно приймав староста Мирослав Брат та інші.

Під час офіційного прийому відбулася конструктивна бесіда щодо налагодження співпраці між містами Тячів-Наход, а на згадку про відвідини керівництву чеського містечка було вручено подарунки від Тячівської міської ради.

У рамках співпраці, Краловоградецький край передав жителям Тячівщини та Тячівської ОТГ п’ять автобусів, що і стало головною метою візиту.

Тячівські візитери подякували чеським партнерам за результативну співпрацю та висловили  сподівання на подальше укріплення дружніх відносин задля добробуту громад.

Іванна Фіцай    Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду