«Вільхівці» здобули вольову перемогу

?Перенесена гра 8-го туру Вищої ліги Закарпаття з футболу між «Вітязем» (Концгазо) та «Вільхівцями» завершилася перемогою гостей.

Господарі на стартових хвилинах матчу володіли територіальною перевагою і час від часу створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. На 24-й хв. Максим Шамрай завдав дальнього удару і за допомогою рикошету від захисника гостей увігнав м’яч у сітку воріт – 1:0. На перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних В’ячеслава Пінковського.
У другій 45-хвилинці загострень біля воріт обох команд побільшало. «Вітязь» на початку другого тайму міг подвоїти свою перевагу, однак В’ячеслав Ковтан та Василь Красношлик свої моменти не реалізували. Натомість гості зусиллями Артура Апіяна на 68-й хв. зрівняли рахунок. Забитий м’яч додав упевненості команді з Тячівщини, яка почала все частіше створювати гострі моменти біля володінь Максима Харіна. На 80-й хв. Василь Габор вивів «Вільхівці» вперед, а на доданих арбітром хвилинах Юрій Мандич подвоїв перевагу своєї команди.
Колектив Юрія Бучка набирає 8 очок і піднімається на п’яте місце турнірної таблиці. «Вітязь» йде сьомим (6 залікових балів). Уже цієї неділі «Вільхівці» на виїзді протистоятимуть МФА «Мункач» (Мукачево), а «Вітязь» прийматиме іршавську «Бужору».
«Вітязь» (Концгазо) – «Вільхівці» – 1:3 (1:0)
Голи: Максим Шамрай 24 – Артур Апіян 68, Василь Габор 80, Юрій Мандич 90+4.
«Вітязь»: Максим Харін, Євген Колобов (Юрій Кузьма 87), В’ячеслав Пінковський-молодший, Богдан Лук’яненко, Анатолій Павліш (Владислав Бухарієв 83), Іван Жентичко (Олександр Ревта 77), Олександр Шимон (Василь Красношлик 51), Дмитро Кренько, Андріан Горняк (Євген Костик 76), Максим Шамрай (Іван Варваринець 74), В’ячеслав Ковтан.
Запасні: Олександр Костик.
Тренер – В’ячеслав Пінковський.
«Вільхівці»: Віталій Гринишин, Володимир Товт, Володимир Попадинець, Михайло Матяш, Едуард Нергеш, Михайло Крьока, Віктор Жоффчак (Юрій Мандич 29), Артур Апіян (Михайло Міговк 82), Іван Куцин (Євген Келеманик 86), Василь Габор, Іван Скунзяк (Владислав Андрусь 66).
Запасні: Ерік Гречка.