Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Краса, емоції і злива: у Тячеві відбулося міське свято випускників-2018 (ФОТО)


В суботу, 23 червня, на площі Поштовій у Тячеві відбулося загальноміське свято випускників двох загальноосвітніх шкіл міста та ліцею-інтернату з угорською мовою навчання.Традиційно галантні юнаки і чарівні дівчата у вишуканих сукнях разом з наставниками і батьками пройшлися центром міста.  На головній площі міста схвильованих винуватців урочистостей зустрічали оплесками.

З вагомою подією у житті юних тячівців привітав Тячівський міський голова Іван Ковач. Кожному випускнику депутати та члени виконкому в подарунок від міської влади традиційно вручили ексклюзивну пам’ятну книгу під назвою «Молодь громади крокує в майбутнє» про незабутні роки в рідному місті. 

Відтак зі зворушливими словами вдячності на адресу вчителів, батьків, організаторів свята від імені випускників звернулися Ганна Яковлєва (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського), Олександра Жмурко (ЗОШ №2) та Даніел Пал (ліцей-інтернат з угорською мовою навчання).

Директори шкіл вручили найуспішнішим випускникам заслужені медалі. «Золотою» медаллю нагородили Ганну Яковлєву, Наталію Шпряху, Максима Тарусина, Олександру Жмурко, срібними - Ніколь Шпряху, Ольгу Рошко, Олену Балкову, Даніела Пала.

Відзнаки отримали і класні керівники випускних класів Габріела Торжаш, Ганна Гарастей (Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського), Галина Плиска (ЗОШ №2), Адальберт Копас, Маргарита Думнич, Людвик Бейреш, Юліана Бейреш (ліцей-інтернат).

Насамкінець випускники сфотографувались разом на згадку і випустили в небо кольорові кульки.

Сильна злива, яка супроводжувала майже все свято, внесла корективи у сценарій, тож вальс випускники танцювали не на площі, а на сцені. Та святкового настрою юнакам і дівчатам  це не зіпсувало. До того ж, кажуть, дощ під час святкових подій – на добро. Тож побажаймо тячівським випускникам-2018 успіхів на життєвій дорозі, і щоби всі їх мрії та задуми збувалися!


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Читайте найцікавіші та найактуальніші новини Тячівщини також на нашому каналі у Телеграмі та ІнстаграміЗагрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів