Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

Військова служба за контрактом в Збройних силах України:

це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;

це служба для справжніх чоловіків та жінок.

На військову службу за контрактом в ЗСУ можуть бути розглянуті чоловіки від 18 до 50 років (до 60 як виключення за згодою командира частини) та жінки від 18 до 45 років.

Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ, перевага надається військовим частинам бойового складу Західного оперативного командування (128 ОГШБ) та частин забезпечення, баз зберігання, складів та арсеналів, в т.ч. в с. Баркасово, Мукачівського району, Закарпатської області.

Беручи до уваги характер та особливості проходження служби у ЗСУ військовослужбовцям надається окремий, специфічний статус.

Статус військовослужбовців – це їх правове становище, а саме набір прав і свобод у поєднанні із обов'язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами України та гарантуються головним законом держави - Конституцією України.

1 березня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №704, згідно якої одноразова грошова виплата особам, що вперше уклали контракт, сягає до 17000 гривень!

Грошове забезпечення військовослужбовцям-контрактникам складає від 7800 грн., крім того існують додаткові грошові виплати, а саме: одноразова виплата при переміщенні до нового місця служби, матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем, компенсація за піднайом житла та інше.

Військовослужбовцям, які залучаються до проведення операції об’єднаних сил (ООС), додатково до грошового забезпечення виплачується до 10 тис. грн. за участь у бойових діях.

Детальніше звертатися за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності,49 – Тячівський районний військовий комісаріат.

Військовий комісар Тячівського РВК – підполковник Тищук І.М.Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів