Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Тячеві відкрили новий футбольний майданчик на стадіоні ім. Л.Бийреша

У Тячеві відкрили новий футбольний майданчик на стадіоні ім. Л.Бийреша
8 вересня, на міському стадіоні ім.Л.Бийреша, де триває реконструкція, відбулося урочисте відкриття спортивного футбольного майданчика. У присутності молоді, працівників спорту та освіти, міських та районних депутатів, активістів та небайдужих мешканців міста, цю довгоочікувану подію здійснили Тячівський міський голова Іван Ковач, виконавець робіт, директор ПП «КІК» Денис Каганець, а також, почесні гості − депутат Верховної Ради України від ВО «Батьківщина», наш земляк, Іван Крулько, депутат Закарпатської обласної ради, голова Тячівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Петро Голубка та інші. 
Урочисте свято розпочали ведучі Анастасія Галас та Андрій Вайнагій, котрі коротко розповіли присутнім про початок будівництва майданчика. Власне, рішення про це було прийняте ще у минулому році. На будівництво були залучені кошти з місцевого та Державного бюджету. Відтак, проект встановлення майданчика було ухвалено і підтримано Закарпатською ОДА та бюджетним комітетом Верховної Ради України. Саме тому реалізація цього проекту стала пріоритетною для міста Тячів.
В дружній атмосфері, під щирі оплески, до присутніх звернувся Тячівський міський голова Іван Ковач. Насамперед, від імені міської ради, Іван Іванович подякував за підтримку всім, хто долучився до реалізації цього проекту. 
− Цієї події найбільше чекала молодь та діти, − відзначив Іван Ковач. − Сподіваюся, що майданчик стане тим місцем, де із задоволенням тренуватимуться молоді хлопці, які колись гратимуть за футбольні команди області та України. Подарує чудову можливість не лише для занять спортом, а й проведення різноманітних спортивних змагань з футболу, волейболу та інших видів спорту.
Насамкінець, Іван Ковач адресував особливу вдячність за активну участь у розбудові спортивної інфраструктури міста Тячів, а також вручив Подяки Тячівської міської ради та пам’ятні подарунки депутату Верховної Ради України Івану Крульку, котрий є членом бюджетного комітету, і який повністю підтримав проект та сприяв виділенню частини коштів з Державного бюджету на будівництво майданчика, а також директору ПП «КІК» Денису Каганцю за оперативне та якісне виконання робіт.
Зі щирими словами вітань до присутніх звернувся депутат Верховної Ради України від ВО «Батьківщина» Іван Крулько, котрий наголосив, що найбільше щастя для нього – розбудова інфраструктури Закарпаття та Тячева зокрема.
 − Для того, щоб у нас були справжні футболісти та чемпіони, необхідно створити відповідні умови для їхнього зростання, тренування, виховання та спортивного становлення, − відзначив Іван Крулько. − Мені особливо приємно бачити у Тячеві команду людей, котрі працюють задля розквіту свого міста і краю. Вірю, що наші спільні зусилля та тісна співпраця місцевої влади з Києвом, допоможуть нам досягнути ще більших та позитивних результатів.
Підсумовуючи, Іван Крулько висловив сподівання, що відтепер молодь матиме змогу тренуватися і досягати найвищих результатів у спорті, а реконструкція всього стадіону зробить його багатофункціональним та зручним для проведення чемпіонатів та змагань. У свою чергу, депутат пообіцяв свою підтримку та сприяння у реалізації інших майбутніх проектів і висловив щиру подяку Тячівському міському голові Івану Ковачу за теплий прийом.
Щирі вітання юним спортсменам адресував директор ПП «КІК» Денис Каганець, котрий висловив сподівання, що майданчик довго і якісно служитиме громаді та обов’язково виправдає всі очікування і потреби активних прихильників спорту. 
З нагоди урочистого відкриття, зі словами вітань до присутніх також звернувся депутат Закарпатської обласної ради, голова Тячівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Петро Голубка, який також привітав юних спортсменів та мешканців громади з непересічною подією і підготував для команд чудові подарунки − якісні футбольні м’ячі.
Відтак, почесне право перерізати символічну святкову стрічку було надано молодим, здібним спортсменам міста, вихованцям відділень Тячівської районної ДЮСШ, а саме − чемпіону України з греко-римської боротьби серед кадетів Юрію Лупану, чемпіонці Закарпатської області з гандболу серед дівчат Ванессі Лакатош та багаторазовому чемпіону Міжнародних та Всеукраїнських змагань з тенісу Ігорю Шишмарьову.
Можливість випробувати новий майданчик на міцність та зручність випала юним футболістам, учням Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського та Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, які зіграли товариський матч. А право виконати перший удар по м’ячу у ворота під звуки футбольного гімну Ліги Чемпіонів було надано срібному призеру Чемпіонату України з футболу, почесному громадянину міста Тячів, вчителю фізичного виховання  Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського, тренеру футбольного клубу «Тячів» Степану Талапку, а також − Тячівському міському голові Івану Ковачу, депутату Верховної Ради
України Івану Крульку та депутату Закарпатської ОДА Петрові Голубці.
Святкового настрою присутнім додав драйвовий танець під пісню «Україно, вперед!», який виконали вихованці Руськополівського хореографічного колективу «Імпульс» (худ.кер. Світлана Орос).

Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів