3:1 Чого забракло вільхівчанам, щоб отримати Суперкубок Закарпаття? (Відео, фото)

4 листопада осінній день видався теплим, вболівальників розважав естрадно-духовий оркестр, гравці напружено готувалися матчу, а Минай-арена чекала свого історичного моменту - гри за Суперкубок Закарпаття - 2018.   Футбольна команда  “Вільхівці” була за крок до перемоги…    Офіційний сайт “Федерація Футболу Закарпаття” прокоментував матч за Суперкубок Закарпаття: Склади обох суперників були бойовими. Першими атакували «Вільхівці», у результаті чого Артур Апіян пробивав штрафний. І якщо йому відкрити рахунок не пощастило, то вже на 5 хв. це зробив футболіст «Севлюша» Василь Вашкеба. Гол став результатом помилки суперника в центрі захисту. Утім, «Вільхівці» достойно сприйняли прикрий епізод, і команди продовжили діяти на зустрічних курсах і з хорошими швидкостями. Утім, із середини першого тайму ініціатива поступово перейшла до виноградівців. Вони здійснили близько десяти ударів. Та «пострілам» здебільшого бракувало точності. Перший тайм завершився – 1:0 за «Севлюшем».Відтак настала черга другого тайму. У ньому знову більше атакували виноградівці. Однак на 62 хв. у «Вільхівців» інтригу в зустрічі посилив Василь Габор, реалізувавши одинадцятиметровий – 1:1. Утім, за 2 хв. хорошим потужним ударом Михайло Реплюк вивів свою команду вперед, а доволі активний протягом усього матчу Юрій Чонка, продемонструвавши індивідуальну майстерність, після чергової атаки своєї команди в центрі довів рахунок до 3:1. Юрій Бучок намагався врятувати поєдинок, здійснюючи серію замін. Та з одного боку, «Вільхівцям» не вистачало кращого завершення в атаках, а з іншого, – фізичних кондицій, щоб швидко й великими силами переходити до наступальних дій, хоч представник Тячівщини й старався. Загалом обидві команди показали гру, достойну суперкубкової.Юрій Бучок - тренер СК “Вільхівці” резюмував, що результат 3:1, у протистоянні з декілька разовим чемпіоном Закарпаття, досить достойний. Найбільше, що  забракло для перемоги - це фізичних сил.      Хоча Валентин Слюсар - тренер виноградівського “Севлюша” очікував легшої гри для своєї команди: “Ми розуміли, що ми сильніші, але це зіграло з нами у злий жарт. Ми повинні були перемогти ще в першому таймі, однак не вдалося. Команда нервувала трохи”.За досить короткий період футбольна команда “Вільхівці” вийшла на високий рівень  футбольних звитяг в Закарпатській області. Президент СК “Вільхівці” - Михайло Цірик  зізнається, що вони навіть не сподівалися брати участь у фінальному матчі за Суперкубок Закарпаття: “Ті завдання, які були поставлені перед нашою командою - виконані, і навіть перевиконані. У фіналі команда виступила достойно. Хлопці нашої команди молодці і ми дякуємо їм, що вони показали таку якісну гру. Тож в наступному році ми будемо намагатися грати ще краще”.