Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Ваші ідеї за гроші громади: інтерв`ю про пілотний проект в Тячівської ОТГ з вуст розробників

Не спостерігачі, а безпосередні учасники, які мають змогу керувати бюджетом. Цього року мешканці Тячівської ОТГ вперше мають можливість реалізовати свої ідеї за кошти міського бюджету. Завдяки проекту «Громадський бюджет» більше ніж 50 млн грн витратять на проекти, які придумали містяни для покращення району та за які проголосували. 
Відтак, журналісти «Tyachiv NEWS» розпочинають цикл інтерв`ю з цікавими особами про проекти «Громадського бюджету Тячівської ОТГ, які на півдорозі до реалізації.  Одним з яких є проект «Облаштування майданчиків ДНЗ №5 сучасним ігровим обладнанням», який подав Леонід РИБАР, з яким нам вдалось поспілкуватися.
- Леоніде, розкажіть, що сколихнуло Вас на створення проекту?
- Проблема застарілої матеріальної бази дитячих майданчиків ДНЗ №5 залишає осторонь. Відтак, це не відповідає нормам сучасного розвитку дитини та не дає дітям змогу активно розвиватися і цікаво проводити час на свіжому повітрі.
- Що ж пропонуєте Ви в даному проекті?
- Встановити нові ігрові елементи, які сприятимуть проведенню цікавого та змістовного дозвілля вихованців, зміцнять здоров'я та створять умови для їх всебічного розвитку.
Слід відмітити, що одним з визначальних факторів виховання дітей є предметно-розвивальне середовище, яке в першу чергу має бути правильно організоване. Саме на це поклалися розробники даного проекту, щоб в ДНЗ №5 покращити умови, які забезпечать психологічний комфорт та всебічний розвиток.
Леонід розповідає, що запустивши пілотний проект не обійшлося і без проблем з якими зіткалися, зокрема, проблеми– пасивності та недовіри з сторони оточуючих. Виникали різнобічні побоювання, проте, інформативність та особистий підхід дав змогу активно підключити людей.
- Цей проект вперше почав функціонувати в Тячівській ОТГ відтак, ми повинні розуміти, що це своєрідно новій книзі, яку ми починаємо писати. Відповідно ми самі керуємо змістом, в нас є можливість реалізувати задумане. – ділиться  Леонід.
Загальна сума громадського бюджету складає 400 тис. гривень.  Проекти поділяються на  великі (48 001-160 000 грн.) – для всієї територіальної громади та малі, що реалізовуються в населених пунктах ОТГ. Загальна вартість їх реалізації становить до 240 тис. грн. Кошти рівномірно розподіляються по окремих населених пунктах, що складає 48 тис. грн. для кожного населеного пункту Тячівської ОТГ, йдеться на офіційному сайті Громадського бюджету Тячівської ОТГ.
Сподіваємось, що цей демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету стане не останнім, а проекти допоможуть стати нашим населеним пунктам кращими, адже все залежить від нас.
Читайте найцікавіші та найактуальніші новини Тячівщини також на нашому каналі у Телеграмі та ІнстаграміЗагрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів