Віктор Погар: «Там земля мила, де мати народила»

Керівник штабу районної організації політичної партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Погар – людина, котрій притаманне почуття справедливості. Молодий ідейний політик, котрий завжди дотримується свого слова, а також має власне чітке бачення перспективних напрямків розвитку Тячівського району. У своєму житті Віктор Олександрович керується принципами чесності та порядності, якими повинен володіти кожен депутат від громади.

 

Вікторе Олександровичу, знаю, що Ви народилися на Тячівщині, однак довгий час проживали за межами району. Що спонукало Вас повернутися до рідного краю?

–Кажуть, там земля мила, де мати народила. Ми з дружиною обоє родом звідси, тут також проживають мої батьки, рідні та друзі, тому мені особливо приємно приїздити додому. А ще з Тячевом у мене пов’язані найкращі спогади дитинства та чимало приємних подій. Це місто назавжди залишиться у моєму серці найріднішим.

Ви очолюєте виборчий штаб провладної партії «Блок Петра Порошенка -- «Солідарність». Що пов’язує Вас з цією політичною силою та її лідерами?

–Цікавитися політикою та брати активну участь у громадсько-політичному житті області я почав 14 років тому. Отримав колосальний досвід, працюючи з різними організаціями. Спочатку це була партія "Реформи і Порядок”, потім — УДАР, куди я пішов за лідером Віталієм Кличко. Ми з ним знайомі особисто. Познайомилися в Ужгороді, і вже тоді я зрозумів, що Віталій Володимирович – людина, котра щиро вірить, що в Україні можна досягнути європейського рівня життя. І не тільки вірить, а й робить для цього все можливе. Тому разом з його командою з 2010 року активно працював на посаді голови виконавчого комітету закарпатського УДАРу. Згодом, коли відбулося об’єднання двох потужних політичних сил -- УДАРу і "Солідарності”, -- погодився очолити штаб цієї партії.

 

Вікторе Олександровичу, які, на вашу думку, найперші зміни потрібні Україні та в районі, зокрема. Чи складно їх реалізувати?

–Найперше, мусимо подолати корупцію, адже це одна з головних проблем. Крім того, слід залучати до управлінської роботи відповідних фахівців, знавців своєї справи. Також, на мій погляд, повинно бути більше влади на місцях, це забезпечить краще фінансування місцевих бюджетів. Люди матимуть змогу самостійно вирішувати окремі питання та стануть справжніми господарями у своєму домі. Звичайно, що не все одразу. Потрібен час і зусилля цілої команди. А складнощі ми зуміємо побороти.

Дехто вважає, що ідеї Майдану й досі не вдалося реалізувати. Якою є Ваша думка з цього приводу?

–Хочу зазначити, що зміни у цьому напрямку вже відчутні. Так, на вимогу Майдану, проводиться децентралізація влади, створення місцевих громад, відбуваються реформи у правовій системі. Зокрема, на вулицях міст з’являється нова поліція, закладається основа боротьби з корупційною системою. Крім того, Україна здобула підтримку світової спільноти у протистоянні з ворогом.

Пане Вікторе, наскільки сьогодні реально для України зробити крок вперед і почати «жити по-новому»?

–Переконаний, що найгірше – позаду. Влада розпочала підвищувати пенсії і зарплати, а це можна назвати результатом оздоровлення економіки. Основи для подальшого економічного зростання закладені. Західні економісти, зокрема, голова МВФ Крістін Лагард, заявила, що Україна «здивувала світ» тим, наскільки мужньо вона переживає етап економічних реформ.

Революція Гідності та неоголошена війна на сході країни відчутно вплинула на життя людей. Чи змінили ці події особисто Вас?

–З початком цих буремних подій мої життєві принципи – справедливості, порядності та відповідальності лише зміцнилися. Я особисто був на Майдані до побиття студентів, бо розумів, що тільки разом ми можемо висловити підтримку процесам інтеграції України в ЄС. Що ж до війни на сході… На початку 90-х років я навчався у Слов’янську і ніколи б не подумав, що у цьому краї колись воюватимуть.

Зазвичай люди асоціюють політику зі словами «бруд» і «нечесність». Це так і є?

–Незважаючи на загальноприйняту думку і повторюючи слова Віталія Кличка, вважаю, що політика може бути щирою. Якщо людина впевнена у своїх силах і має відповідні якості, вона зобов’язана займатися політичною діяльністю. Я особисто не хвилююся з цього приводу, оскільки мені нема чого приховувати. Я завжди намагався, щоб моє чесне ім’я було незаплямованим, щоб мною пишалися мої батьки, діти та наступні покоління.

Віктор – означає перемога. Чи відповідає ваше ім’я вашим життєвим здобуткам?

–Це ім’я для мене обрав мій тато, тож я не хотів би його засмучувати й завжди роблю усе можливе, щоб виправдати батьківське сподівання.

Сім’я – це найміцніша опора будь-якої людини. А як у Вас?

–З рідними у мене склалися найтепліші відносини. Ще з дитинства мама вчила мене поважати сімейні традиції, прищепила любов до рідного краю. Я безмежно вдячний батькам за їхню турботу та все те, що вони для мене зробили. Вдома на мене завжди чекає любляча дружина, котра подарувала мені двох прекрасних синів, яких я дуже люблю і якими пишаюся. Я дуже вдячний їм за підтримку у цей важливий для мене життєвий період.

До виборів залишився тиждень. І цей період насправді важливий для всіх українців, адже більшість саме тепер визначаються, за кого голосуватимуть. Чому виборці повинні обрати кандидатів від "Солідарності”?

–Щоб завершити розпочаті реформи та продовжити реальні зміни в країні потрібна зміна влади на місцях. Тому ми формуємо команду нових людей, які мають авторитет та повагу серед населення. Насамперед Петро Порошенко повинен мати команду, на яку зможе опиратися в парламенті та місцевих радах. Я неодноразово зустрічався з кожним кандидатом і переконаний, що це -- ті люди, які зможуть реалізувати завдання для покращення соціально-економічної ситуації в Україні.

Успіхів Вам і вашій команді у передвиборчих перегонах та перемоги на виборах!

Ярина НЕМИРИЧ

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду