У Тячеві відзначили 30-ту річницю виводу військ з Афганістану (ФОТО)

​Сьогодні, 13 лютого, у Тячеві відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виводу військ з Афганістану, де з 1979 по 1989 роки відбувалася війна.
Передусім, традиційно ветерани-афганці, рідні воїнів-інтернаціоналістів Тячівщини разом з районною, міською владою, працівниками районних установ, громадськістю пройшли колонною від райвійськкомату до обеліску воїнам-афганцям Тячівщини, де відбулося покладання квітів і панахида за загиблими. 

Відтак учасники урочистостей зібрались у великому залі Тячівського районного будинку культури. Тут з нагоди пам’ятної дати зі словами подяки за гідно виконаний обов’язок та шани до воїнів звернулись голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, голова райради Іван Фабрицій, Тячівський міський голова Іван Ковач, військком Тячівського райвійськкомату Юрій Клюшник, голова районної спілки ветеранів МВС Михайло Немеш. Багатьом афганцям вручили подяки від влади.  

Бойових побратимів, які ніколи не повернуться з війни, вшанували хвилиною мовчання.

Від імені побратимів слово мав голова Тячівської районної спілки ветеранів війни в Афганістані  Василь Мотичко. Озвучив афганську статистику Тячівщини: участь у війні взяли 365 військовослужбовців з Тячівщини, 11 – полягли смертю хоробрих, 14 отримали поранення, 1 зник безвісти. За тридцять років понад 50 ветеранів Афганістану з Тячівського району вже відійшли у вічність, а близько сотні – стали інвалідами. Кілька афганів, які перебуваються на лікуванні і потребують матеріальної допомоги. 

Також для воїнів підготували концертну програму. Афганські пісні під гітару співали й ветерани – Володимир Примаков, Станіслав Дерен і Василь Гасинець.

Після концерту афганців запросили на обід та фронтові «сто грам». Також до пам’ятної дати їм буде виплачено матеріальну допомогу. 

Tyachiv.com.ua

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду