Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

За тиждень тільки на Тячівщині виявили 11 фактів крадіжок електроенергії

foto
З 6 по 12 травня 2019 року працівниками Товариства виявлено 29 фактів крадіжок електричної енергії.
Зокрема, було складено 28 Актів про порушення Правил серед населення та 1 Акт – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо), інформує прес-служба «Закарпаттяобленерго».
Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (11 порушень відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).
У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у м. Мукачево Закарпатської області. Найчастішим порушенням залишається вплив на роботу засобу обліку, який призвів до зміни показів приладу обліку.
Також, упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 101,00 тис. грн.
На фото: за встановлення такого магніту штраф може сягнути кілька десятків тисяч гривень!Читайте найцікавіші та найактуальніші новини Тячівщини також на нашому каналі у Телеграмі та ІнстаграміЗагрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів