Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Продовжується змагальний сезон у учнів відділення тенісу Тячівської ДЮСШ

На турнірі Федерації тенісу України «Кубок Карпат», який відбувся в місті Івано-Франківську 3-5 серпня, вдало в категорії дівчат до 12 років  виступили наші 11-річні Валерія Гегедиш та Дарина Глібчук.  Лєра, поступившись тільки одного разу суперниці з Чернівців, зайняла почесне 5 місце серед 19-и  учасниць.

Ще більшого успіху досягла  Дарина Глібчук, яка  стала срібним призером змагань, легко дійшовши до фінального матчу з львів’янкою Поліною Кузнєцовою, в якому, на жаль, їй трішки не вистачило спортивного везіння…