Губернатор Закарпаття відвідав сьогодні Тячівщину (ФОТО)


Сьогодні, 13 грудня, на площі перед РДА голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, який сьогодні з робочим візитом перебуває на Тячівщині, вручив ключі від десяти санітарних автомобілів «Рено Дастер» завідувачам сільських амбулаторій ЗПСМ, селищним та сільським головам.
Нові автомобілі вартістю 500 тис. грн. кожен відтепер слугуватимуть сімейним лікарям сіл Лопухово, Калини, Нижньої Апші, Нересниці, Углі, Широкого Лугу, Чумальова, смт Усть-Чорна та смт Дубове. Автомобілі придбані за рахунок за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості.

Завідувачі амбулаторій кажуть: нові автомобілі дадуть змогу сімейним лікарям, які надають первинну медичну допомогу, за потребою швидко доїжджати до пацієнтів, відвідувати нетранспортабельних хворих. До цього часу у медиків первинки такої можливості не було.

«За роки незалежності сільська медицина вперше отримує таку допомогу. Маємо надію, що невдовзі зможемо забезпечити транспортом всі сільські амбулаторії. Можу запевнити, що у сільській місцевості буде впроваджена доступна якісна медицина, а сільські амбулаторії отримають не лише автомобілі, а й медичне обладнання», – зазначив голова ОДА.

  ​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду