Бедевлянській ОТГ – бути: наполеглевість та згуртованість громади дали позитивний результат (ФОТО, ВІДЕО)


Напередодні жителі села Бедевля Тячівського району навідались до голови Закарпатського регіонального осередку політсили “Опозиційна платформа – За життя” Івана Чубирка, щоб звернутись до народного депутата та голови політради партії – Віктора Медведчука задля вирішення проблеми із об‘єднанням.
Адже створення Об’єднаної територіальної громади блокувалось, а люди упродовж трьох днів перекривали дорогу державного значення “Мукачево-Рогатин” з вимогою вирішення цього питання.
А вже після бедевлянці навідались і в область із чіткою вимогою.
Протистояння у селі Бедевля, яке декілька днів тому наробило галасу на Закарпатті отримало продовження в Закарпатській ОДА. Однак цього разу вже без плакатів, перекриття та протестних настроїв. Представники села вирішили напряму зустрітися з виконуючим обов‘язків Голови обласної державної адміністрації Олексієм Гетманенко.
Під час зустрічі з останнім Закарпатська ОДА надала позитивний висновок щодо об’єднання територіальних громад та направила до Центральної виборчої комісії подання про проведення перших виборів в Бедевлянській ОТГ.
Відтак, Бедевлянська ОТГ у майбутньому стане однією з найменших територіальних громад Закарпаття.
Більше – у наступному сюжеті “Першого кабельного”


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду