На зарплату працівникам Тячівської РДА не вистачає грошей - депутати звернулись до Кабміну

На першому пленарному засіданні 26-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання, яке відбулося 25 лютого, депутати прийняли звернення до Кабінету міністрів України щодо незабезпеченості коштами виплат заробітних плат державним службовцям – працівникам органів виконавчої влади району.

«Відповідно до розпису державного бюджету на 2020 рік видатки на оплату праці працівникам Тячівської РДА складають 15 620,4 тис. грн., в тому числі на оплату праці – 12803, 6 тис. грн., нарахування на оплату праці – 2816,8 тис. грн., та становить лише половину (55,4%) обсягу потреби необхідної для забезпечення виплат», – йдеться у тексті звернення.

Водночас у документі звертають увагу, що на виконання урядових заходів з оптимізації штатів органів державної виконавчої влади місцевого рівня станом на 1 січня 2020 року штатна чисельність працівників Тячівської РДА скорочена на 40% (83 штатні одиниці). Тоді як функції та повноваження РДА залишились майже у повному обсязі, завантаженість працівників зросла удвічі.

Про наявність небезпечної потреби у коштах на оплату праці поінформовано Закарпатську ОДА, у відповіді рекомендовано винайти можливість покриття зазначеної потреби за рахунок районного бюджету. Однак, за розрахунками, до кінця 2020 року незабезпечена потреба видатків з виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам структурних підрозділів складає 12556,5 тис. грн. Виділення такої суми з районного бюджету, враховуючи незабезпечену потребу видатків для виплати заробітної плати техперсоналу освітніх, медичних закладів та закладів культури, є неможливим.

Тому депутати просять Кабмін сприяти вирішенню цієї проблеми при прийнятті рішень про внесення змін до  державного бюджету на 2020 рік та відновити фінансування оплати праці державних службовців в обсягах, передбачених чинним законодавством.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду