Керівництво Тячівщини взяло участь у відзначенні 81 -ї річниці проголошення Карпатської України на Красному Полі

Сьогодні 15.03.2020 р на меморіальному комплексі Красне Поле біля м.Хуст відбулися офіційні  заходи з нагоди відзначення 81 -ї річниці проголошення Карпатської України. З метою недопущення занесення і поширення COVID-19 вони пройшли в обмежувальному форматі.   
До вшанування також долучилось керівництво Тячівщини, зокрема в.о.голови Тячівської РДА Михайло Полажинець та голова райради Василь Каганець. 
Очолили урочистість в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетьманенко, голова обласної ради Михайло Рівіс. 
Пам’ять полеглих січовиків учасники заходу вшанували хвилиною мовчання і поклали квіти до Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих за Україну. 
15 березня 1939-го, у місті Хуст Сойм проголосив незалежність Карпатської України. Президентом обрали Августина Волошина.
На жаль, проіснувала Карпатська Україна не довго. Декілька днів січовики стримували хортистські війська. Запеклі бої відбувалися на Красному Полі, між підрозділами Карпатської України та Угорщини на рівнині Красне Поле.
Сили були занадто нерівними, угорська сторона мала значно більше бійців, українські січовики мали дуже слабке озброєння і майже відсутній військовий вишкіл. 
Загалом за незалежність Карпатської України свої життя віддали тисячі січовиків, переважно молодих патріотів.
Вічна слава героям! 
Пресслужба Тячівської райдержадмінстрації 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду