На Тячівщині, у селі Новоселиця виявлено 1 новий випадок захворювання на КОВІД-19

За оперативною інформацією, станом на 9.00 год. 08.05.2020 в Тячівському районі зареєстровано 17 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, 3 хворих одужало, 1 помер. 
Як щойно повідомив  головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, за минулу добу виявлено 1 новий випадок, зокрема, у мешканця села Новоселиця.
У пацієнта з діагнозом «пневмонія» було проведено ПЛР дослідження, що дало позитивний результат і підтверджено коронавірусне захворювання. На даний час чоловік знаходиться вдома на самоізоляції, лікується амбулаторно, його стан стабільний. 
За минулу добу відібрано і  відправлено до вірусологічної лабораторії м.Ужгород 16 матеріалів на ПЛР  в осіб з підозрою на КОВІД-19 та повторного дослідження. 
Також у лікарні проведено 4 експрес-тести, результати негативні.
На даний час з діагнозом пневмонія перебуває 6 пацієнтів, за добу поступила 1 особа, у якої теж відібрано біологічні матеріали для проведення ПЛР. 
В інфекційному відділенні лікуються 2 хворих на КОВІД-19, їх стан стабільний, 1 особа виписана додому.
При Тячівській РДА працює цілодобовий штаб, проводиться дезінфекція населених пунктів та інші протиепідеміологічні заходи з метою недопущення коронавірусного захворювання.
Звертаємось до мешканців Тячівщини з проханням дотримуватись карантинних заходів,  залишатись вдома і без нагальної потреби не виходити на вулицю, берегти себе і своїх близьких!  Будьте здорові!
 Пресслужба Тячівської райдержадміністрації

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду