У Дубовому завершився мітинг: селищний голова переконав сельчан, що центральну дорогу відремонтують

Мітинг у центрі Дубового  тривав близько двох годин. Після жвавого та емоційного спілкування з селищним головою Василем Носою мітингувальники розійшлись. 
Василь Михайлович повідомив, що наразі у області заплановано капітально відремонтувати автошлях Дубове-Бедевля. Відповідний проект вже розроблено  та проведено його експертизу. А сьогодні, 28 травня, тендерною процедурою мав визначитись виконавець робіт. Однак тендерні процедури через певні причини не відбулись,  їх проведення перенесено на  21 червня. 
Також керівник селища зауважив, що минулого тижня мав зустріч з заступником губернатора області, під час якої переконав обласну владу, що розпочати запланований ремонт дороги необхідно з Дубового, адже ситуація з центральною дорогою тут одна з найгірших у районі. Попередньо було домовлено, що капітальний ремонти дороги Дубове-Бедевля таки буде  розпочато з шляху в селищі (від транспортного мосту в напрямку Бедевлі). Оскільки тендерні процедури не відбулись 28 травня, то, ймовірніше, розпочнеться капітальний ремонти дороги лише після 21 червня. А поки ці роботи не розпочато, треба хоча б тимчасово забезпечити проїзд автотранспорту  центральною дорогою Дубового. Тож селищний голова намагатиметься знайти можливість провести  поточний   ремонт цього шляху.
Дубівчани ж попередили, якщо центральну дорогу ближчим часом не відремонтують, то вже наступного разу проведуть  безстроковий мітинг з перекриттям вулиці. 
https://dubove.info/news/

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду