На Тячівщині судитимуть жінок, які незаконно привласнили землю

Пресслужба прокуратури Закарпатської області повідомляє про затвердження обвинувальних актів двом жінкам, які незаконно привласнили 0.6 га земель у смт Буштино. Вартість земель складає понад 650 тис грн.
Обидві жінки – мешканки Буштино, провернули ідентичні оборудки аби незаконно привласнити землю.
Так, як встановили правоохоронці, задля незаконного отримання ділянок, підозрювані надали державному реєстратору підроблені рішення Буштинської сільської ради.
Одна з них, таким чином, отримала 0,2 га землі, ринковою вартістю близько 200 тис грн. Дії мешканки смт. Буштино кваліфіковані за ч.4 ст.358, ч.2 ст.190 КК України.
Підозрювана в іншому кримінальному провадженні привласнила вже 0,4 га землі для ведення особистого селянського господарства. Згідно висновку експерта, вартість цієї ділянки становить 467 тис грн. Дії підозрюваної кваліфіковані за ч.ч.1, 4 ст.358, ч.3 ст.190 КК України.
Крім того, у рамках вказаних проваджень, місцевою прокуратурою заявлено дві позовні заяви в інтересах Буштинської селищної ради та Головного Управління Держгеокадастру в Закарпатській області про витребування спірних земель з чужого незаконного володіння, скасування реєстрації права приватної власності та повернення земельних ділянок у комунальну та державну власність. Наразі, обидві позовні заяви перебувають на розгляді в суді.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду