"Велике будівництво" доріг на Тячівщині триває! - фото

Національний проект «Велике будівництво» — це проект масштабної розбудови інфраструктури України за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти місцевих бюджетів.
У рамках даного проекту, який здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського в Тячівському районі  відбувається поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-09 "Мукачево-Рогатинь", яка проходить через такі населені пункти як Буштино, Тячів,  Тересва, Грушово, Солотвино.
На сьогодні дорожники уже завершили роботи при в'їзді на територію Тячівського району і працюють в селищі Буштино та неподалік міста Тячів.
Окрім нового покриття із асфальтобетонної суміші з попереднім посиленням основи,  заплановано  капітально відремонтувати всі штучні споруди.  
Місцеві мешканці дуже схвально відгукуються про ремонт і вдячні, що нарешті Тячівщина матиме якісну дорогу. 
Довідково: 
  • У січні  Кабмін затвердив перелік доріг, які будуть будувати і ремонтувати в 2020 році в Україні. Загальний обсяг фінансування таких робіт повинен був скласти 31,53 мільярда гривень.
  • Президент Зеленський у відеозверненні 25 березня заявив, що реалізація проекту «Велике будівництво» має бути продовжена, але з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину з протидії поширенню коронавіруса.
  • Укравтодор запустив онлайн геоінформаційну систему, за допомогою якої можна буде відстежувати стан дорожнього покриття та ремонту доріг.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації 
 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду