Відійшов у вічність відомий служитель на Закарпатті Степан Немеш

У понеділок 6 липня 2020 року на 78 році життя відійшов у вічність Степан Немеш, старший пресвітер по Закарпатській області 1989-2006 років. По завершенню служіння обласного пресвітера Степан Васильович до 2018 року був заступником голови об’єднання. Донедавна виконував довголітнє пасторське служіння у церкві с. Угля Тячівського району на Закарпатті.
 
Братство євангельських християн-баптистів із глибокою пошаною та вдячністю згадує служіння брата і його гідний приклад пасторської праці.
Усі, хто мав нагоду знати Степана Васильовича, відзначають його широке серце, щирість і мудрість від Господа. Нам за честь було називати його своїм братом і співслужителем. З великим оптимізмом і бадьорим духом Степан Васильович заохочував інших до якісного і посвяченого хождіння перед Богом.
 
Відповідальне служіння поєднувалося з відповідальністю в родині, адже бути батьком дев’ятьох дітей передбачало благословення і велику працю одночасно. Усі, хто гостював у цій дружній родині, засвідчать про неповторну щиру атмосферу християнської спільності.
 
Всеукраїнський союз церков ЄХБ висловлює глибокі співчуття дружині і дітям, а також церкві й усім рідним. Потішаймо один одного цими словами: «Блаженні мертві, які вмирають у Господі – вони відпочинуть від трудів своїх…» (Об. 14:13).
 
Ми переконані, що через земний шлях Степана Немеша Бог здійснив чимало духовної праці, по-особливому зміцнюючи і наставляючи у вірі багатьох християн. Нехай його гідний приклад слідування за Господом спонукає ще багатьох віруючих досягати характер Ісуса Христа і поширювати Його Царство.
 
Голова ВСЦ ЄХБ
Валерій Антонюк

hjuti

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду