ЦВК сформувала склад Тячівської районної територіальної виборчої комісії

Постановою №172 від 10 серпня 2020 року ЦВК утворила та сформувала склад обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій, які працюватимуть на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
До складу Тячівської районної ТВК увійшли: 

Голова комісії – Русанов Сергій Анатолійович, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Деяк Іван Петрович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Голубка Марина Іванівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:
Антощук Марія Сильвестрівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОШУКАНІ УКРАЇНЦІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  

Бекназарова Людмила Вікторівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);  

Білик Мальвіна Борисівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);   

Декет Іван Іванович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);   

Заяць Галина Петрівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
 
Іляшко Ярослав Олександрович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);   

Козуля Олександра Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);   

Коломієць Вікторія Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);   

Копинець Василь Степанович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);   

Лукач Мар’яна Йосипівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  

Мамонтова Наталія Олександрівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);   

Мийсарош Ірина Миколаївна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 

Мотичко Світлана Федорівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  

Оросі Габріелла Адальбертівна, 1980 року народження – від місцевої організації "КМКС" Партії угорців України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);   

Тиводар Андріана Іванівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Союз Лівих Сил" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).   










Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду