Тячівська районна ТВК сформувала селищні та сільські виборчі комісії (склад)

25 серпня Тячівська районна територіальна виборча комісія сформувала 5 селищних та 4 сільські виборчі комісії, які будуть організовувати виборчий процес на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року у Тячівському районі.

Склад Буштинської селищної виборчої комісії

 Голова комісії
 Фірцак Яна Вікторівна – політична партія  ВО "Батьківщина" (фракція)
Заступник голови комісії
Веклинець Світлана Михайлівна – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"
 Секретар комісії
 Салейчук Олеся Іванівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Члени комісії
 Ливринц Марія Юріївна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)

Лукач Людмила Василівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 
Фірцак Марія Вікторівна – політична партія ВО "Батьківщина" (фракція)
 Літун Оксана Романівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Микулін Валентина Григорівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Коць Григорій Ігорович – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)

Бердар Карина Миколаївна – "Довіра"
 Деяк Наталія Василівна – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
 Попович Лариса Василівна – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 Яцків Віта Іванівна – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Зайцева Наталія Миколаївна – політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Фірцак Ольга Василівна – політична партія ВО «Батьківщина»
 Кирита Мирослава Василівна – політична партія «СЛУГА НАРОДУ»
 Лева Василь Васильович – політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»


 Склад Углянської сільської виборчої комісії

 Голова комісії

Негря Мар`яна Степанівна – політична партія ВО "Батьківщина" (фракція)
 Заступник голови комісії
 Немеш Марія Юріївна – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 Секретар комісії
 Рошко Надія Михайлівна – «ЗА МАЙБУТНЄ»

Члени комісії
 Богдан Наталія Василівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Березнай Людмила Василівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Голубка Тетяна Михайлівна – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
 Немеш Любов Іванівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)

Стан Ольга Петрівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Голубка Світлана Федорівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Зеленько Надія Іванівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Мотря Людмила Петрівна – "Довіра"
 Югалова Ольга Степанівна – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

Бокоч Алла Василівна – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"
 Шобей Світлана Михайлівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
 Голубка Ірина Михайлівна – політична партія
 ВО "Батьківщина"
 Чонка Лариса Іванівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
 Голубка Февронія Іванівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Склад Бедевлянської сільської виборчої комісії
 Голова комісії
 Лаврова Марія Іванівна – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"
 Заступник голови комісії
 Дан Наталія Юріївна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)

Секретар комісії
 Банк Ганна Іванівна – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
 Члени комісії
  Дан Наталія Степанівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Дудла Марина Іванівна – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
Палінкаш Світлана Іванівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Кузьма Ганна Василівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Банк Ганна Миколаївна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Маханець Ірина Михайлівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Бокоч Марія Михайлівна – "Довіра"

Фіцай Марія Іванівна – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
 Голубка Маріанна Іванівна – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 Мокан Олеся Сергіївна – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Шуфрич Едуард Золтанович – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
 Бедей Наталія Іванівна – політична партія
 ВО "Батьківщина"
Бугін Наталія Іванівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
 Дебич Тетяна Михайлівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"


 Склад Тересвянської селищної виборчої комісії
 Голова комісії
 Церкуник Надія Анатоліївна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Заступник голови комісії
 Косюк Марина Іванівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Секретар комісії
 Катрич Олеся Іванівна – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Члени комісії

Онуфрій Зінаїда Романівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Цимбалістий Володимир Михайлович – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
 Тодьєрішка Ольга Вікторівна – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
 Тирлич Наталія Дмитрівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Молдаван Леся Михайлівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)

Тютюник Леся Василівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Кабалюк Вікторія Василівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Балога Марина Юріївна – "Довіра"
 Продан Леся Юріївна – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
 Гусєва Інеса Михайлівна – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"

Бужар Надія Степанівна – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 Дудаш Іван Васильович – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
 Приймак Вячеслав Іванович – політична партія
 ВО "Батьківщина"
 Куцин Міліна Василівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
 

Склад Вільховецької сільської виборчої комісії
Голова комісії
 Грижинець Марія Федорівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Заступник голови комісії
 Пархоменко Марія Михайлівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Секретар комісії

Гоздо Валентин Валентинович – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Члени комісії
 Дем'янчук Олена Василівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Думнич Андріана Андріївна – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
 Дворецька Мар’яна Михайлівна – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
Бедевельська Олена Василівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Токар Світлана Василівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Горкавчук Світлана Вікторівна – "Довіра"
 Шелемба Марія Василівна – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
 Рацюк Роман Іванович – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"

Шваб Наталія В’ячеславівна – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 Лотоцька Олена Андріїина – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Руснак Наталія Василівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
 Хланта Світлана Леонідівна – політична партія
 ВО "Батьківщина"
 Тяско Марина Василівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"

Воловенко Ольга Іванівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 Склад Нересницької сільської виборчої комісії
 Голова комісії
 Целич Орися Василівна – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Заступник голови комісії

Церкуник Надія Іванівна – політична партія ВО "Батьківщина" (фракція)
 Секретар комісії
 Кубинець Рената Олександрівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Члени комісії
 Михальчич Наталія Михайлівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)

Челленюк Тамара Василівна – політична партія ВО "Батьківщина" (фракція)
 Гасинець Ольга Русланівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Песюк Стефанія Іванівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Мурга Іван Іванович – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Проданець Ірина Андріївна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)

Кошілка Оксана Іванівна – "Довіра"
 Веркалич Ольга Василівна – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
 Михальчич Галина Петрівна – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"
 Михальчич Юрій Юрійович – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
Чонка Тамара Василівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Чонка Яна Василівна – політична партія ВО "Батьківщина"
 Заяць Тетяна Михайлівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
 Химич Надія Петрівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Склад Дубівської селищної виборчої комісії
 Голова комісії

Комар Віктор Михайлович – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Заступник голови комісії
 Магей Мар’яна Василівна – "Довіра"
 Секретар комісії
 Ребар Наталія Василівна – політична партія
 ВО "Батьківщина"
Члени комісії
 Ігнатишин Мар'яна Юнусівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Леспух Марія Федорівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Антонов Микола Сергійович – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
 Куцин Іван Васильович – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
Комар Алла Юріївна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Руснак Анфіса Іванівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Дикун Марія Юріївна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Мадар Наталія Іванівна – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
 Сойма Роман Васильович – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"

Брай Мар’яна Василівна – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 Цубера Іванна Тимофіївна – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Канюка Тетяна Михайлівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
 Магула Тетяна Володимирівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
 
 Склад Усть-Чорнянської селищної виборчої комісії

Голова комісії
 Михальчич Віталія Дмитрівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Заступник голови комісії
 Магаль Єлизавета Василівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Секретар комісії

Потьомкін Петро Миколайович – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"
 Члени комісії
 Чуса Ольга Михайлівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Сойма Роман Йосипович – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Чонка Наталія Михайлівна – політична партія
 ВО "Батьківщина" (фракція)
Бігун Алла Петрівна – політична партія ВО "Батьківщина" (фракція)
 Шолтіс Мирослава Василівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Магаль Ірина Степанівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Магаль Іван Васильович – "Довіра"
 Рішко Роман Олександрович – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

Воротнюк Мирослава Іванівна – політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 Фабрицій Світлана Юріївна – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Мотринець Віра Василівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
 Федак Ірина Ігорівна – політична партія
 ВО "Батьківщина"
 Швайгер Марина Юріївна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"

Федак Наталія Миколаївна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
 
 Склад Солотвинської селищної виборчої комісії
 Голова комісії
 Авашан Агнеса Йовжешовна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Заступник голови комісії

Енгельманн Діана Іванівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
 Секретар комісії
 Герег Степан Іванович – "КМКС" ПАРТІЯ УГОРЦІВ УКРАЇНИ
 Члени комісії
 Гуцу Надія Юріївна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)

Голтер Валентина Михайлівна – політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (фракція)
 Тодерішко Олена Тіберіївна – політична партія  ВО "Батьківщина" (фракція)
 Божук Юлія Петрівна – політична партія  ВО "Батьківщина" (фракція)
 Борка Вікторія Вікторівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)
 Квітка Марія Михайлівна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ" (фракція)

Цубера Ольга Юріївна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (фракція)
 Мелега Ліна Йосипівна – "Довіра"
 Борка Олександр Юрійович – політична партія "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"
 Попович Василь Васильович – політична партія "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"
 Бокоч Валерія Миколаївна – "політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

Алб Андрея Юріївна – «ЗА МАЙБУТНЄ»
 Гепп Флоріна Юріївна – політична партія  ВО "Батьківщина"
 Албота Марія Юріївна – політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
 Ткач Стелла Дмитрівна – політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду