Тячівські поліцейські окрім забезпечення публічного порядку на виборчих дільницях, контролюватимуть і дотримання карантинного режиму

25 жовтня, у день виборів, працівники поліції забезпечуватимуть публічний порядок та безпеку на виборчих дільницях. 
Окрім цього поліцейські оперативно реагуватимуть на всі правопорушення, зокрема і у сфері виборчого законодавства.

Однак, у зв'язку з поширенням  COVID-19, поліцейські також слідкуватимуть і за дотриманням протиепідемічних заходів - це і масковий режим, і соціальна дистанція.

У коментарі для Тячів NEWS начальник Тячівського відділу поліції Василь Шимон відзначає, що на сьогоднішній день представниками поліції ведеться роз'яснююча робота з громадянами щодо важливості дотримання карантинних вимог. Слід відмітити, що на час виборів Тячівщина знаходитиметься у "жовтій" зоні. 

- Дотримуватися соціальної дистанції під час отримання бюлетеня, носити маски, використовувати антисептики  - це елементарні заходи, яких необхідно дотримуватися. Відносно злісних порушників карантинних вимог буде складено дміністративні протоколи, - наголосив Василь Шимон. 

 Безперечно, на дільницях будуть ручки загального користування. Та все ж заради безпеки очільник поліції рекомендує приходити зі своїми власними або використовувати медичні рукавички. Адже людина може бути носієм ковіду без видимих ознак,  інша ж може підхопити цей вірус і мати серйозні наслідки. 

Якщо ми усвідомлюємо ризик, то, зрозуміло, повинні дотримуватися усіх карантинних вимог. Та це вже залежить від свідомості та обізнаності кожного з нас, кожного громадянина.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду