Українці відчують на собі новий каприз погоди: синоптик назвала дату

??Українці відчують на собі новий каприз погоди: синоптик назвала дату
Синоптик Наталія Діденко розповіла про прогноз погоди на найближчі вихідні та наступні, які будуть 21-22 квітня

“Київ в найближчі вихідні і на наступному тижні побуде в теплій погоді. Похолодання з ймовірністю нічних заморозків – з наступних вихідних, з 21-22 квітня. Прогноз – попередній, буде уточнюватися”, – написала вона в Facebook.

Раніше Діденко повідомила, що в ці вихідні, 14 і 15 квітня, в більшість регіонів України прийде суха і тепла погода.

«І знову Україна виручає антициклон. Північний красень Мартін (саме таке його ім’я) сьогодні витіснив вчорашній хмарний фронт, який суттєво знизив температуру на півночі і в центрі», – повідомила вона.

За прогнозами синоптиків, квітень 2018 році буде дощовим. Хоч для майбутнього врожаю така погода в самий раз, але українці вже з нетерпінням чекають сонця і тепла. Синоптики дають невтішні прогнози, прогноз у квітні не буде радувати теплом.

Середні показники температур в квітні будуть нижче, ніж зазвичай, так що ховати далеко теплі речі й діставати літній гардероб поки не варто. У першій половині місяця не виключені морози. Що стосується опадів, то їх кількість у квітні поб’є норми. Практично кожен день будуть йти дощі, іноді зі снігом.

Особливо «пощастить» жителям західних і північних областей України. Тут у квітні пройдуть грози зі шквальним вітром і градом. У Закарпатській області опадів буде більше, ніж в інших частинах країни. Грози очікуються по всій території України.

Джерело ??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду