Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Курс гривні на літо: скільки буде коштувати долар в Україні

Експерт розвіяв туман валютних перспектив.


Літо - традиційно період кріплення національної валюти. Згідно з оцінками аналітиків, долар в Україні в найближчі місяці може подешевшати до 25 грн, інформує Ukr.Media.
Курс гривні може істотно вирости за умови активного входу в Україну іноземної валюти, розповів економіст Олег Устенко.
"Якщо ми говоримо про зміцнення гривні, то до кінця року для цього має зайти ще близько 7 млрд дол. Якщо вірити в цю цифру, то тоді ми повинні повірити в два джерела, з яких ця валюта буде входити в країну. Вона може зайти або через нашу найактивнішу співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями. Або вона повинна зайти до нас в країну на тлі різко збільшених прямих іноземних інвестицій. Наприклад, вони дійдуть до рівня історичних максимумів в новітній економічній історії. Тоді треба повірити і в те, що у нас активно ідуть реформи. Якщо на кожне з цих питань відповідати ствердно, то тоді можна сміливо вірити, що гривня буде зміцнюватися ", - зазначив він.

Влітку традиційно збігаються відразу кілька позитивних для гривні факторів. Знижується імпорт енергоресурсів, а експортні виручки зростають. Долар може подешевшати до 25-26,5 грн / $, впевнений старший аналітик Forex Club Андрій Шевчишин. За оцінками експерта, зміцнення відбудеться на початку літа і протримається до осені. Перешкодити такому прогнозу можуть падіння цін на світових ринках і поганий урожай. У той же час старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб вважає, що більш ймовірний річний курс - 26-26,5 грн / $.
??
Загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів